Mistrz świata F1 stanie na ślubnym kobiercu. Jego przyszła żona uwielbia NAGIE ZDJĘCIA

2020-05-28 13:08 DaO
Brittny Ward
Autor: Instagram/brittnyward Brittny Ward

Zawodnicy, którzy zdecydowali się na sportową emeryturę mają zdecydowanie więcej czasu na to, aby zająć się sprawami prywatnymi. Podczas kariery mają masę obowiązków i wielkie plany muszą odłożyć na później. W tych kategoriach mieści się między innymi ślub. Dopiero niebawem do tego wydarzenia dojdzie w życiu mistrza świata F1, Jensona Buttona. Jego żoną zostanie Brittny Ward.

Brytyjski kierowca jest doskonale znany przez kibiców królowej sportów motorowych. W tej dyscyplinie Button obecny był przez wiele lat. Co więcej, w F1 osiągał sukcesy. W 2009 roku wywalczył tytuł mistrza świata. Dwa lata później stanął na drugim miejscu podium w klasyfikacji generalnej. Choć karierę w Formule 1 skończył już parę lat temu, to nadal jest obecny w świecie sportów motorowych.

Marcin Bułka rozbił Lamborghini za 2 MILIONY! Przerażające ZDJĘCIA

Jednak teraz ma zdecydowanie więcej czasu na sprawy prywatne. Button od wielu lat związany jest z przepiękną modelką, Brittny Ward. Partnerka mistrza świata jest znaną modelką i bierze udział w wielu sesjach. Teraz miała krótką przerwę, bo była w ciąży. Niedawno na świat przyszło pierwsze dziecko Ward i Buttona, synek Hendrix.

Pasierbica piłkarskiej legendy ściska PIERSI w SEKSOWNYM stroju. Sznureczki ledwo się trzymają [ZDJĘCIE]

Teraz przyszedł czas na kolejny krok w życiu pary. Już za kilka miesięcy zakochani staną na ślubnym kobiercu i złożą sobie przysięgę małżeńską. Wydarzenie to odbije się na pewno szerokim echem w świecie show-biznesu. Fani modelki mogą kojarzyć ją przede wszystkim z odważnych zdjęć. Ward nie boi się bowiem pozować nago przed obiektywem aparatu.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze