Artur Szpilka, Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/artur_szpilka Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Przemiana "Kamiszki"

Niewiarygodne jaką metamorfozę przeszła Kamila Wybrańczyk. Po tym zdjęciu ukochanej Szpilki będziecie w szoku

2022-09-29 9:54

Upływającego czasu nie da się ani oszukać, ani zatrzymać. Każdy z nas z czasem przechodzi przemiany, zarówno w charakterze, jak i w wyglądzie. Te drugie są rzecz jasna szybciej zauważalne przez osoby postronne. Wielką metamorfozę przeszła również Kamila Wybrańczyk. Ukochana Artura Szpilki pokazała fotografię sprzed jedenastu lat, na której wygląda zupełnie inaczej niż obecnie. Sami zobaczcie, jak bardzo się zmieniła Kamila Wybrańczyk!

Kamila Wybrańczyk kibicom sportów walki znana jest doskonale od wielu lat. Kobieta związana jest z Arturem Szpilką i dla pięściarza była i jest największym wsparciem. Towarzyszyła mu podczas niemal każdej ważnej walki i przeżywała na trybunach poczynania ukochanego. Jako, że kamery pokazywały ją często, fani bez trudu zaczęli rozpoznawać jej twarz.

Metamorfoza Kamili Wybrańczyk. To zdjęcie może zaskakiwać

A że Wybrańczyk świetnie radzi sobie w mediach społecznościowych i dostarcza tam sporo treści, stała się jeszcze bardziej popularna. W dodatku sama postanowiła spróbować swoich sił w sportach walki. W federacji FAME MMA zadebiutowała na początku 2021 roku i od tamtego czasu stoczyła cztery pojedynki. Tylko jeden udało się jej wygrać, a w kolejnych trzech musiała uznać wyższość rywalek. Niewykluczone jednak, że niebawem znów zobaczymy Wybrańczyk w klatce MMA. Na razie jednak skupia się na rozwoju m.in. swojej linii perfum i często promuje je w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak opublikowała bardziej prywatny post.

11 lat minęło jak jeden dzień?

Zwróciła się przy tym w pięknych słowach do Artura Szpilki. - Jestem i zawsze będę Twoim lekiem na całe zło. Kocham najmocniej na świecie! Zasługujesz na całe szczęście na świecie. Zrobiłabym i zrobię wszystko, aby cię zawsze uszczęśliwiać. Idziemy dalej spełniać marzenia - napisała Wybrańczyk. Jednocześnie dodała zdjęcie z 2011 roku, na którym wygląda inaczej niż obecnie. Inne włosy, inny makijaż... Niektórzy jej fani mogli być w szoku. Zdjęcie znajdziecie w galerii poniżej!

Sonda
Czy podoba Ci się Kamila Wybrańczyk?
Don Kasjo po konferencji Prime MMA 3
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze