Norman Parke

i

Autor: FAME MMA materiały prasowe Norman Parke

przerwał milczenie

Norman Park znów będzie bił się w Polsce?! "Stormin" przerwał milczenie, zamieścił wymowny wpis

2023-09-08 18:43

Podczas swoich występów w federacji KSW, UFC, czy FAME MMA Norman Parke zyskał masę fanów z naszego kraju, którzy kibicowali mu podczas kolejnych walk i nie mogli doczekać się jego kolejnych występów. Po tym, jak północnoirlandzki zawodnik pożegnał się z FAME, a później zdecydował się nie zawalczyć dla PRIME MMA przez konflikt z włodarzami, o "Storminie" zrobiło się ciszej. Teraz jednak wszystko może się zmienić.

Od czasu ostatniej walki Normana Parka minęło kilka miesięcy. Północnoirlandzki zawodnik w marcu wygrał z Juniorem Orgulho podczas francuskiej gali Hexagone MMA 7 i od tamtej pory czeka na swoją walkę. Kiedy już wydawało się, że "Stormin" ponownie pojawi się w klatce na polskiej gali, plany niestety uległy zmianie. Teraz jednak Parke opublikował na swoim Instagramie wymowny wpis, który może na nowo rozpalić nadzieje kibiców, którzy czekają na powrót "Stormina" do naszego kraju.  

Wymowny wpis Normana Parke! Północnoirlandzki zawodnik wraca do oktagonu?!

Po kilkutygodniowej przerwie w postach Normana Parka związanych z ewentualnym, kolejnym pojedynkiem, północnoirlandzki zawodnik postanowił opublikować na swoim Instagramie zdjęcie w koszulce federacji FAME MMA, podczas wychodzenia do klatki. Do tego "Stormin" dołączył bardzo krótki, lecz treściwy opis, który tylko dodał pikanterii do posta. 

Norman Parke znów będzie bił się w Polsce?! "Stormin" przerwał milczenie, zamieścił wymowny wpis

Nadchodzą KLAPKI 😊- napisał krótko na Instagramie północnoirlandzki zawodnik odnosząc się do jego obuwia, w którym zawsze wychodził do oktagonu, a które również były stałym elementem jego ostatnich przepychanek słownym pomiędzy nim i Piotrem Szeligą przed FAME 14. W komentarzach pod postem Normana fani od razu zaczęli zastanawiać się, z kim ten mógłby się zmierzyć w nadchodzącej walce i jedną z propozycji był Marcin Wrzosek, który na FAME 19 również pokonał Piotra Szeligę. 

Sonda
Chciałbyś zobaczyć rewanż Popek - Parke?
WRZOSEK DOBITNIE PODSUMOWAŁ WYGRANĄ Z SZELIGĄ NA FAME19
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze