Norman Parke

i

Autor: Instagram/ storminnorman6116 Norman Parke

Walka odwołana?

Norman Parke szokuje. Nie będzie jego walki w PRIME Show MMA?!

2022-11-23 22:28

Już w sobotę 26 listopada kolejna gala PRIME Show MMA. W Szczecinie najpopularniejsi celebryci zmierzą się podczas ostatniego wydarzenia w tym roku. Na gali miał mierzyć się także Norman Parke, którego rywalem miał być Adam Okniński. Nagle okazuje się, że do starcia... może nie dojść. - Moja walka została odwołana - ogłosił na Instagramie "Stormin".

Norman Parke miał wrócić do Polski na kolejną wielką walkę. Na gali PRIME Show MMA "Stormin" w Szczecinie miał mierzyć się z Adamem Oknińskim. Miał, bo coraz więcej wskazuje na to, że do tego pojedynku po prostu nie dojdzie. Norman Parke ogłosił to za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jaki jest powód?

Norman Parke nie zawalczy na PRIME Show MMA?

"Stormin" poinformował na Instagramie, że nie zawalczy na gali. Według informacji, które przekazał - pojedynek został odwołany. - Z przykrością ogłaszam, że moja walka na PRIME Show MMA w tym tygodniu została odwołana. Życzę wszystkim powodzenia w walkach - napisał na Instagramie Norman Parke.

Don Kasjo - Popek: Face-to-face w redakcji "Super Expressu". Oglądaj vlog Andrzeja Kostyry

Wszystko wskazuje na to, że powody mogą nie być związane z potencjalnym urazem Parke'a czy Adama Oknińskiego. Sprawy mają mieć charakter pozasportowy. Niewykluczone, że do czasu starcia uda się je rozwiązać i do walki dojdzie.

Kiedy gala PRIME Show MMA?

Gala PRIME Show MMA odbędzie się w sobotę, 26 listopada. Początek gali powinien nastąpić o 20:00. Wydarzenie będzie miało miejsce w Szczecinie. Transmisja tylko na stronie PRIMEMMA.tv w systemie PPV. Relacja z gali na Sport.se.pl! Zapraszamy.

Popek i Don Kasjo robili face-to-face w redakcji "Super Expressu"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze