Norman Parke

i

Autor: Super Express Norman Parke

Norman Parke wyrzucony z FAME MMA! Szokujący powód, organizacja wyłożyła wszystko czarno na białym

2022-07-13 16:22

Do niedawna Norman Parke był rozchwytywany przez niemalże wszystkie organizacje freak fightowe w Polsce i mógł przebierać w ofertach. Po tym, jak podpisał kolejną umowę z FAME MMA, został wypożyczony do PRIME MMA na jedną walkę i jak się okazuje, już więcej nie pojawi się na gali FAME. Federacja uznała, że Irlandczyk z Północy złamał warunki umowy i postanowiła zakończyć współpracę.

Freak fight, który stale rozwija się w Polsce i sprawia, że niczym grzyby po deszczu pojawiają się kolejne federacje sprawia, że wielu zawodników zarabia ogromne pieniądze i może pochwalić się ogromną popularnością. Jednym z takich zawodników bez dwóch zdań jest Norman Parke, który bezustannie rozchwytywany jest przez kolejne federacje. Pochodzący z Irlandii Północnej "Stormin" niedawno podpisał nowy kontrakt z FAME MMA oraz został wypożyczony do federacji PRIME MMA na jedną walkę. Tak przynajmniej wydawało się FAME MMA, które teraz postanowiło zerwać współpracę z Parkiem. 

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV był bezlitosny! Okrutnie zadrwili z Dominika Abusa, siłacz nie wahał się ani chwili

FAME MMA wyrzuciło Normana Parka! Federacja podała powody decyzji, wszystko jasne

Okazuje się, że "Stormin" nie pojawi się już na gali FAME, bowiem włodarze federacji postanowili podziękować mu za dotychczasową współpracę i wyrzucić go z federacji. - Federacja FAME MMA podjęła decyzję o zakończeniu współpracy zarówno z Normanem Parke, jak i reprezentującym go Marcinem Prymkiem - czytamy w oficjalnym komunikacie FAME MMA.

Gwiazdor FAME MMA zmienił się nie do poznania! Piotr "Szeli" Szeliga przeszedł wielką przemianę. Aż trudno uwierzyć, że to naprawdę on

Zobaczcie, jaką przemianę przeszedł Piotr "Szeli" Szeliga, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy wyrzucenie Normana Parka z FAME MMA to dobry pomysł?

FAME MMA kończy współpracę z Normanem Parkiem! Znamy powody wyrzucenia "Stormina" z organizacji

Zdaniem szefów federacji FAME MMA, Parke oraz jego menadżer złamali warunki umowy, bowiem "Stormin" miał bić się na PRIME z innym zawodnikiem, niż ostatecznie to miało miejsce. - Umowa zawarta w dniu 20 maja 2022 roku pomiędzy Federacją a zawodnikiem i jego menadżerem, zawierała zapis, na mocy którego Norman Parke otrzymał zgodę od FAME MMA na jedną walkę w organizacji PRIME MMA z konkretnym przeciwnikiem - Pawłem Tyburskim (lub Piotrem Tyburskim w przypadku gdy Paweł Tyburski nie byłby zdolny do walki). Pomimo zawarcia umowy uwzględniającej powyższe warunki, zawodnik podpisał kontrakt na kilka walk z PRIME MMA, naruszając tym samym warunki umowy zawartej z Federacją FAME MMA - tłumaczą włodarze ujawniając, dlaczego FAME MMA zdecydowało się zakończyć współpracę z Normanem Parkiem.

Bayern postawił Barcelonie ultimatum w sprawie Lewandowskiego! Tylko tak Polak odejdzie z Monachium, szalone wymagania

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze