Adam Okniński, Mirosław Okniński

i

Autor: Instagram Adam Okniński, Mirosław Okniński

Zaskakujące wyzwanie

Okniński wyzwany do walki! Nowa gwiazda FEN uderza w rywala po brutalnym rozbiciu Miklasza

2023-01-28 22:01

Maciej Gąsiorek to jeden z zawodników, który na gali FEN 44 w Ostrowie Wielkopolskim dopisał do swojego bilansu zwycięstwo. Było ono na tyle ważne, że był to jego debiut w wadze ciężkiej i to przeciwko dużo bardziej doświadczonemu rywalowi. Po pojedynku postanowił wyzwać do walki Adama Oknińskiego.

Maciej Gąsiorek z przytupem wkroczył do klatki organizacji Fight Exclusive Night. Zawodnik debiutował na FEN 44 w zawodowej karierze. Jego przeciwnikiem był Kacper Miklasz, a pojedynek nie potrwał zbyt długo. Już w pierwszej rundzie prawy prosty ściął "Polish Machine" z nóg. Gąsiorek bił rywala w parterze, ale potrzebował dużo czasu, by dokończyć starcie.

Marcin Najman wydaje książkę. Opublikował jej fragment! Uderza w Przemysława Saletę i Agnieszkę Szulim

FEN 44: Okniński wyzwany do walki przez Gąsiorka

Gąsiorek tuż po wygranym pojedynku zarzekał się, że nie chciałby wyzywać za bardzo rywali, ale zapowiedział się jako zawodnik, który chce namieszać w wadze ciężkiej. Postanowił jednak rzucić wyzwanie Adamowi Oknińskiemu, synowi trenera Mirosława Oknińskiego.

- Jest jeden zawodnik, który rzuca się do 50 kilogramów lżejszych przeciwników. Adam Okniński, idę po ciebie. Łaaa - rzucił w klatce Maciej Gąsiorek.

Czy dojdzie do takiego pojedynku? Adam Okniński bił się ostatnio na gali PRIME Show MMA z Arturem "Kornikiem" Sowińskim i przegrał. Czy teraz wejdzie do klatki organizacji Fight Exclusive Night?

FEN 44. Zobacz wyniki gali w Ostrowie Wielkopolskim

KRWAWA WOJNA NA KSW 78! Paczuski po porażce z Romanowskim
Najnowsze