Anna Kokocińska

i

Autor: Instagram/ania.kokocinska Anna Kokocińska

Piękna partnerka prezesa FEN

Partnerka Pawła Jóźwiaka zniewala swoim ciałem. Wprost nie da się oderwać wzroku. To wraz z nią miał wywołać skandal

2023-07-17 11:28

Atmosfera wokół reprezentacji i PZPN jest wręcz fatalna. Ostatnie wydarzenia sprawiły, że fani tracą pomału cierpliwość do polskiej piłki. Jednym z antybohaterów wyjazdu do Kiszyniowa na mecz biało-czerwonych z Mołdawią miał być Paweł Jóźwiak. Według doniesień portalu Onet.pl, piłkarze byli zażenowani zachowaniem prezesa FEN i jego ukochanej, Anny Kokocińskiej.

O aferze związanej z wyjazdem do Kiszyniowa na mecz eliminacji mistrzostw Europy napisano i powiedziano już chyba wszystko. Fani są oburzeni kolejnymi doniesieniami medialnymi o gościach, jacy znaleźli się wśród oficjeli i sytuacji, do jakich miało dochodzić na pokładzie samolotu z piłkarzami. Według publikacji portalu Onet.pl reprezentanci Polski nie mogli patrzeć m.in. na czułości Pawła Jóźwiaka z partnerką Anną Kokocińską.

Ukochana Pawła Jóźwiaka kusi kształtami. Trudno oderwać od niej wzrok

- Kiedy przechodzili obok piłkarze, nagle stanęli między ich siedzeniami i zaczęli się... namiętnie całować. Ale tak, że zawodnicy odwracali głowy z zażenowania, co się obok odbywa - powiedział jeden z członków delegacji cytowany przez portal. Paweł Jóźwiak po kilku dniach wydał oświadczenie, w którym zaprzeczał takim wydarzeniom i oskarżył dziennikarzy o podanie nieprawdy.

- Jeśli zaś chodzi o pomówienia redaktora Olkowicza, to żadna z sytuacji, które opisał nie miała miejsca. Mam nadzieję, że osoba, której relacje pan Olkowicz opisał powtórzy wszystko przed sądem, gdzie będę dochodził swoich praw w związku z naruszeniem moich dóbr osobistych - czytamy w oświadczeniu Pawła Jóźwiaka.

Najnowsze