Polak dołączy do wielkich GWIAZD! Mateusz Gamrot zadebiutuje w UFC

2020-09-17 8:57 DaO
Mateusz Gamrot
Autor: KSW Mateusz Gamrot

Niemal wszystko wskazuje na to, że do grona zawodników UFC niebawem dołączy Mateusz Gamrot. Dla niepokonanego mistrza KSW było to wielkim marzeniem, które powoli zaczyna się spełniać. Według najnowszych doniesień "Gamer" na gali największej organizacji MMA na świecie ma zadebiutować już w październiku.

Chyba żadnego fana mieszanych sztuk walki nie trzeba przekonywać, że dostanie się do UFC jest dla danego zawodnika największym wyróżnieniem. W amerykańskiej federacji walczą gwiazdy tej dyscypliny sportu, a gale organizowane są z wielką pompą. Polscy fani żyją starciem, które będzie miało miejsce już za nieco ponad tydzień. Wówczas Jan Błachowicz w walce o mistrzowski pas zmierzy się z Dominickiem Reyesem.

Lewandowski DALEKO w TYLE za kolegami. Ciężko uwierzyć w tą SZOKUJĄCĄ różnicę

Andrzej Supron - [ARENA KOLOSEUM] odc.3

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wielce prawdopodobne, że kilka tygodni później w akcji zobaczymy innego Polaka. Mateusz Gamrot, które wygrał wszystkie siedemnaście zawodowych walk, nie ukrywał, że zamierza rozstać się z KSW i spróbować swoich sił właśnie w UFC. Najwięksi eksperci MMA twierdzili, że dla 29-latka byłby to najlepszy krok, bo w Polsce osiągnął już wszystko, co mógł.

Ewa Brodnicka NAGO gra na pianinie. Wszystkiemu przyglądają się PINGWINY [WIDEO]

Jak donosi dobrze poinformowany portal MMAJunkie debiut Gamrota miałby przypaść na październikową galę UFC Fight Night. Rywalem reprezentanta Polski będzie Magomed Mustafajew. Rosjanin miał zmierzyć się z Renato Moicano, ale ten z niewyjaśnionych przyczyn wycofał się niedawno z pojedynku.

Najnowsze