Artur Szpilka

i

Autor: KSW/materiały prasowe Artur Szpilka

Pięściarz o tym opowiedział

Porażające wyznanie Artura Szpilki. To naprawdę stało się z nim po walce z Pudzianowskim. Nic już nie ukrywał

2023-08-02 22:15

Artur Szpilka notuje rewelacyjny start w mieszanych sztukach walki. Jak na razie stoczył trzy pojedynki i wszystkie z nich wygrał. Niewątpliwie najważniejszą jego walką było starcie z Mariuszem Pudzianowskim podczas gali XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym. Po dwóch miesiącach od pojedynku Szpilka zdecydował się wyjawić, że cała sytuacja miała na niego wielki wpływ.

Najpierw Siergiej Radczenko, następnie Denis Załęcki, a ostatnio Mariusz Pudzianowski - tak wygląda rozpiska pokonanych zawodników przez Artura Szpilkę. O ile dwa pierwsze nazwiska nie wywierają większego wrażenia na postronnych kibicach MMA, o tyle o walce Szpilka - Pudzianowski słyszał już każdy. Dla pięściarza był to największy test w karierze w mieszanych sztukach walki i zdał go w zasadzie wzorowo.

To stało się ze Szpilką po walce z Pudzianowskim. Przyznał się do wszystkiego

Mimo że w pierwszej rundzie to Pudzianowski miał ogromną przewagę i był bliski skończenia Szpilki, nie zdołał tego uczynić, a w drugiej rundzie pięściarz znokautował rywala i odniósł najważniejsze zwycięstwo w karierze. Okazuje się, że po pojedynku Szpilka stracił... motywację. - Po tym starciu tak jakbym stracił motywację. Jak coś się dzieje, to bardzo trenuję, a teraz nie mogę się zebrać - wyjawił zawodnik w rozmowie z Andrzejem Kostyrą.

- Ja chyba jestem zawodnikiem startowym. Jak się coś dzieje, wiem, że to już niedługo, to bardzo trenuję. A teraz? Teraz jakoś nie mogę się za bardzo zebrać na treningach. Ciężko powiedzieć, z czego to wynika. Zawsze było tak, że jak wygrywałem, to była taka motywacja. Obecnie mam chwilę przestoju. Może tak musi być - zdradził Szpilka.

Sonda
Czy Artur Szpilka zostanie w przyszłości mistrzem KSW?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze