Potężny nokaut na gali FEN37! Niesamowita seria ciosów, ciężkie KO [WIDEO]

2021-11-27 21:23
Mariusz Zgela
Autor: twitter.com/fenmma Zgela posadził na deski Kowalskiego

Drugie starcie gali FEN37 zakończyło się w piorunujący sposób! Mariusz Zgela ciężko znokautował Adama Kowalskiego. Zaczęło się od niewinnego low-kicka, a następnie bokserskiej kombinacji, po której Kowalski padł jak rażony prądem.

Komentujący pojedynek Łukasz "Juras" Jurkowski znów mógł wykrzyczeć "Łoooooo!". Popisowy już okrzyk legendarnego zawodnika KSW zawsze kojarzy się z czymś spektakularnym. Tak właśnie było sobotniego wieczoru we Wrocławiu. Byliśmy świadkami niezwykłej akcji, która zakończyła się ciężkim nokautem. Mariusz Zgela położył na łopatki Adama Kowalskiego i efektownie wygrał drugi pojedynek gali FEN 37.

Zaczął od spokojnego low-kicka lewą nogą, a następnie wszedł w półdystans kombinacją ciosów. Kowalski padł na deski, a sędzia był zmuszony natychmiast przerwać walkę. Zgela wygrał przez nokaut!

FEN 37 RELACJA NA ŻYWO

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze