Potworny nokaut na gali KSW 65! Piekielnie silny łokieć zgasił mu światło [WIDEO]

2021-12-18 20:55
KSW65
Autor: Twitter / KSW_MMA

Gala KSW 65 trwa w najlepsze! Kibice zgromadzeni w Arenie Gliwice z pewnością nie mogą narzekać na brak emocji. Te sięgnęły zenitu podczas starcia Patryka Likusa z Piotrem Olszynką. Na sekundy przed zakończeniem drugiej rundy pierwszy z fighterów popisał się monstrualnym ciosem, widowiskowo nokautując rywala. To wręcz trzeba zobaczyć!

Powiedzieć, że Piotr Olszynka miał mało czasu na przygotowanie się do walki z Piotrem Likusem – to tak naprawdę nic nie powiedzieć. 29-latek walkę przyjął bowiem… wczoraj. Trzeba przyznać, że było widać to w oktagonie. „Olszyn” wykazywał ogromną ambicję, stroną dominującą był jednak o blisko dekadę młodszy Likus. Pod sam koniec drugiej rundy 19-latek popisał się widowiskowym ciosem, posyłając rywala na deski. Jak się okazało, był to cios kończący – Olszyna nie był w stanie kontynuować walki.

Patryk Likus zadebiutował w KSW podczas gali KSW 59, kiedy to zmierzył się z innym obiecującym zawodnikiem młodego pokolenia, Cyprianem Wieczorkiem. 19-latek z Katowic po bardzo emocjonującym pojedynku pokonał rywala na kartach punktowych. Reprezentant klubu MMATadores wywodzi się z zapasów w stylu klasycznym, w których dwukrotnie sięgał po tytuły wicemistrza Polski oraz siedmiokrotnie mistrza Śląska.

Sonda
Co sądzisz o transmisjach KSW w Viaplay?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze