Marcin Najman

i

Autor: SE Marcin Najman

nowe informacje

Przełomowe wieści w sprawie kolejnej walki Marcina Najmana! Jest zielone światło od HIGH League

2023-02-15 9:40

W obliczu niedawnej tragedii, jaką była niespodziewana śmierć Mateusza Murańskiego, walka Marcina Najmana z Jackiem Murańskim oczywiście została przełożona, co jednak nie oznacza, że "El Testosteron" nie stoczy w najbliższym czasie kolejnego pojedynku. Po ostatniej gali FAME 17 znów zaczęło iskrzyć na linii Najman - Boxdel i częstochowianin oraz włodarz FAME MMA umawiali się nawet na wspólny sparing. Teraz Marcin Najman przekazał przełomowe informacje.

Od ostatniej gali HIGH League 5, na której ogłoszono main event kolejnej gali, czyli pojedynek Marcina Najmana z Jackiem Murańskim, wielu fanów freak-fightu żyło wręcz nadchodzącą walką. Po tym, jak media obiegła smutna informacja o niespodziewanej śmierci Mateusza Murańskiego, starcie oczywiście nie mogło się odbyć, ale HIGH League jak się okazuje, nie ma zamiaru zastępować całego zestawienia. Wszystko wskazuje na to, że Marcin Najman dostanie po prostu nowego rywala i jak niedawno poinformował, pojawił się przełom w tej sprawie. 

Marcin Najman przekazał piekielnie ważne informacje o kolejnej walce! Jest zgoda federacji HIGH League

Po ostatniej gali FAME 17, a co za tym idzie, po walce Michała "Boxdela" Barona z Pawłem Jóźwiakiem znów zaczęło iskrzyć pomiędzy włodarzem FAME MMA i Marcinem Najmanem. "El Testosteron" był nawet chętny na to, aby zmierzyć się z "Boxdelem" podczas sparingu, ale poinformował wtedy, że jego umowa zabrania mu toczenia jakichkolwiek walk przed starciem z Jackiem Murańskim. Teraz okazuje, że ten zapis najpewniej już nie obowiązuje. 

Przełomowe wieści w sprawie kolejnej walki Marcina Najmana! Jest zielone światło od HIGH League

- Bąbel i kuchcik Nikola. Jest zielone światło od High League - napisał krótko w mediach społecznościowych Marcin Najman odnosząc się do Nikoli Milanovicia, m.in. ochroniarza FAME MMA, który w przeszłości walczył z Mariuszem Pudzianowskim, gdy niezdolny do walki był "Bombardier". "Boxdel" wyznał jednak niedawno, że nie chce mierzyć się z "El Testosteronem" podczas gali, gdzie częstochowianin mógłby zarobić pieniądze i może zawalczyć się z nim podczas treningu. Na oficjalne informacje w tej sprawie trzeba będzie jednak jeszcze trochę poczekać.

Sonda
Kto wygrałby walkę Najman - Boxdel?
Listen on Spreaker.
Najnowsze