Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram / Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski

Pudzian porzucił konwenanse. Wyjął swojego olbrzyma

2021-08-09 10:44

Mariusz Pudzianowski to prawdziwa legenda polskiego sportu. Nie budzi zatem zdziwienia fakt, że w dalszym ciągu posiada liczne grono swoich fanów zainteresowanych zarówno jego życiem prywatnym, jak i poczynaniami sportowymi. Na jaki pomysł "Pudzian" wpadł tym razem? Jak się okazuje, były strongman porzucił wszelkie konwenanse!

Mariusz Pudzianowski doskonale potrafił się odnaleźć w świecie sportu. Gdy przestał już brać udział w zawodach przeznaczonych dla najsilniejszych ludzi na świecie, związał się z MMA. Teraz natomiast planuje pokusić się o kolejne wyzwanie w sportach walki. Niewykluczone, że już wkrótce ujrzymy "Pudziana" biorącego udział w walce bokserskiej. By jednak tego być pewnym trzeba jeszcze trochę poczekać. Siłacz w zupełnie nowej odsłonie jest jednak scenariuszem jak najbardziej możliwym do realizacji.

Zobacz też: Najseksowniejsza tenisistka trafiła przed kamery. Fani zachwyceni

Pudzianowski regularnie dba jednak także i o inne aspekty życia. W swych mediach społecznościowych dzieli się przeżyciami związanymi ze swoją codzienną pracą. Tak też było i tym razem, kiedy siłacz postanowił porzucić wszelkie konwenanse i oddał się ciężkiej pracy w niedzielę. Wyjął olbrzymią maszynę, ruszył do sadu i zaczął zbierać wiśnie. Jak sam często powtarza - "Samo się nie zrobi"!

Mariusz Pudzianowski po raz kolejny pokazał, że mimo wielkiej kariery sportowej, priorytetowo w swoim życiu traktuje przede wszystkim życie codzienne i wszelkie obowiązki, którym musi się oddawać. "Panie Mariuszu , czy Pan jest podłączony do akumulatora, że ma Pan tyle energii?" - padło w jednym z komentarzy zamieszczonych przez fanów, co doskonale obrazuje podejście do "Pudziana" przez jego sympatyków.

Dawid Tomala szokuje! W trakcie chodu na 50km rozmawiał z kibicami!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze