Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski

Sprawdź się w quizie

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

2023-05-09 15:13

Mieszane sztuki walki stały się jednym z najpopularniejszych sportów w Polsce. Przez lata w naszym kraju pojawiły się dziesiątki wielkich gwiazd MMA. Czy rozpoznasz je wszystkie w naszym specjalnym quizie? Nie będzie żadnych freak-fighterów - stawiamy tylko na czysty sport. O komplet punktów wcale nie będzie tak łatwo. Znajomość takich postaci jak Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski nie wystarczy.

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo

MMA rośnie w siłę z każdym rokiem. Sporty walki wzbudzają ogromne emocje. Polska doczekała się kolejnych gwiazd w największej organizacji świata - UFC. Gwiazd nie brakuje także w czołowej federacji MMA w Polsce - KSW. Każdy doskonale zna Mameda Khalidova czy Mariusza Pudzianowskiego. Zobacz, czy rozpoznasz polskich bohaterów sportów walki po zdjęciach. Znajomość Mameda i Pudziana nie wystarczy! Sprawdź się!

Dramat! Hasbulla aresztowany przez policję. Przekroczył granice, pojawiło się nagranie

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Pytanie 1 z 15
Zaczynamy od czegoś łatwego. Kim jest ta gwiazda KSW?
QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Najnowsze