RASISTOWSKI skandal przed galą KSW! Cały świat PROTESTOWAŁ, on z tego szydzi

2021-02-25 16:42 ŁOLI
Bokser w ringu
Autor: EastNews Bokser w ringu

Kolejna gala federacji KSW, oznaczona numerem 59 zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka tygodni w oktagonie spotka się wiele wojowników, w tym Mariusz Pudzianowski i Serigne Ousmane Dia, znany jako "Bombardier". Zanim jednak Senegalczyk zamelduje się w klatce, postanowił dać poznać się polskim fanom sportów walki, kierując do nich kilka słów za pośrednictwem Instagramu KSW. Takiej reakcji jednego z kibiców nie mógł się spodziewać.

Do kolejnej gali spod szyldu pozostało coraz mniej. Już za kilka tygodni, 20 marca w oktagonie spotka się wielu klasowych zawodników. Każdy kolejny dzień przynosi nam więcej informacji o tym, kogo będziemy mogli obejrzeć na najbliższym wydarzeniu polskiej federacji sportów walki. Jednym z pojedynków, który wzbudza najwięcej emocji u kibiców jest oczywiście walka wieczoru, w której udział weźmie Mariusz Pudzianowski. "Dominator" wróci do oktagonu po dłużej przerwie. Był strongman po raz ostatni starł się z Erko Junem w listopadzie 2019 roku, podczas gali KSW 51. Teraz jego rywalem będzie Serigne Ousmane Dia, znany jako "Bombardier". Senegalczyk do tej pory stoczył jedynie dwie walki i obie wygrał. W ostatnich dniach postanowił dać poznać się polskim kibicom sportów walki. To, co stało się na Instagramie mogło go zaskoczyć. 

CZYTAJ TAKŻE: Kasia Lenhardt usunęła to tuż przed śmiercią! SZOKUJĄCE obrażenia, zajmie się tym POLICJA

"Bombardier" w krótkim filmiku zwrócił się do internautów przekazując, że nie może doczekać się swojego najbliższego pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim, który odbędzie się już 20 marca. Przy okazji pozdrowił w swoim stylu polskich fanów. Sekcja komentarzy szybko została przejęta przez internautów, jednak nie wszystkie były przychylne zawodnikowi.

Zobacz także: Mariusz Pudzianowski został bezlitośnie zaatakowany

Jeden z fanów bez żadnych oporów połączył senegalskiego zawodnika ze śmiercią George'a Floyda, która wywołała ogromną falę protestów w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. - Kolejne I can't breath będzie coś czuję  - napisał jeden z użytkowników Instagrama pod postem KSW, odnosząc się do jednych z ostatnich słów zmarłego Afroamerykanina, który został obezwładniony przez policjantów w taki sposób, który uniemożliwiał mu oddychanie. Zdaniem internauty podzieliło kilka osób. W zaledwie kilka godzin po publikacji komentarza wpis dostał 10 polubień. 

Sprawdź: Szykują się WIELKIE zmiany w nachodzącym EURO?! Rewolucyjny pomysł może WSZYSTKO zmienić

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze