Kasia Lenhardt usunęła to tuż przed śmiercią! SZOKUJĄCE obrażenia, zajmie się tym POLICJA

2021-02-25 15:26 mso
Kasia Lenhardt
Autor: Instagram/kasia_lenhardt Kasia Lenhardt

Ta śmierć była wielką niespodzianką dla wszystkich. Kilka dni po zerwaniu z gwiazdą Bayernu Monachium Jeromem Boatengiem, Kasia Lenhardt zmarła. Wstępne wieści policji wskazywały na to, że kobieta popełniła samobójstwo. Tuż przed śmiercią na jej profilu pojawiły się zagadkowe posty, które nagle zniknęły. Policja już zajęła się tą sprawą! Jerome Boateng będzie miał problemy?

Coraz więcej znaków zapytania pojawia się w temacie śmierci pięknej polskiej modelki, Kasi Lenhardt. Była dziewczyna Jerome'a Boatenga zerwała z nim zaledwie kilka dni przed prawdopodobnym popełnieniem samobójstwa. Gwiazdor Bayernu Monachium od razu wrócił do kraju w związku z tą sprawą. Na jaw wychodzą coraz to nowsze fakty. Sprawa jest coraz bardziej tajemnicza - zajmują się nią specjalne służby.

Lewandowski z kolejną PRESTIŻOWĄ nagrodą? To zależy od... każdego!

Prokuratura bada inną sprawę. Jak informuje "The Sun", na profilu modelki na Instagramie pojawił się zagadkowy wpis. Widać było na nim zdjęcie z rozerwanym płatkiem ucha. Ten zniknął tuż przed śmiercią Lenhardt. Do domniemanej napaści miało dojść w październiku 2019 roku. Choć śledztwo zostało zawieszone, to wznowiono je w lutym 2021 roku.

Kim jest Paulo Sousa, nowy trener kadry? | Futbologia

Boateng już wcześniej miał nie potrafić trzymać nerwów na wodzy. W 2018 roku miał rzucić świecznikiem w swoją ówczesną partnerkę Sherin Senler. Nie wiadomo, jakie konsekwencje mogą mu grozić. Według "The Sun" jest on jednak "sondowany" w temacie możliwości popełnienia przestępstwa.

Ciało Kasi Lenhardt zostało odnalezione na początku lutego. - Około 20:30 miała miejsce akcja w Charlottenburgu w związku z podejrzeniem samobójstwa. W domu znaleziono martwą osobę. Nic nie wskazuje na zaniedbania ze strony osób trzecich - cytował berlińską policję "Bild".

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze