Robert Ruchała przed XTB KSW 80: Wstaję rano i widzę się z pasem KSW! [WIDEO]

2023-03-16 18:33

Już dziś gala XTB KSW 80! W Lubinie piękna kartę swojej historii może napisać efektownie walczący Robert Ruchała (8-0, 25 l.). Jego rywalem w walce o tymczasowy pas wagi piórkowej będzie dużo bardziej doświadczony Lom-Ali Eskijew.

To historia niemal jak z filmu. Pierwszą galą, którą Ruchała oglądał na żywo było KSW 33 w Krakowie z walką wieczoru Khalidov - Materla. - Wtedy pierwszy raz powiedziałem mamie, że kiedyś zawalczę w klatce KSW. Teraz walczę o pas tymczasowy. Coś niesamowitego - przyznaje pretendent do pasa.

Ranga walki nie namieszała mu jednak w głowie. - Szósty raz wchodzę do klatki KSW i jestem z tym wszystkim obyty. Od grudnia wiedziałem, że może być walka o pas. Jestem przygotowany na 25 minut wojny i bitki - dodaje. Przed pojedynkiem z Eskijewem, który w ostatniej chwili zastąpił kontuzjowanego Dawida Śmiełowskiego, Ruchała pozostaje niepokonany. - Musieliśmy zmienić cały gameplan po zastępstwie rywala, ale całe życie biłem się z niższymi. Zmiana nie była dla mnie drastyczna.

Ruchała nie ukrywa, że ten pojedynek ma dla niego niezwykłe znaczenie. - Dam z siebie wszystko. Myślę o mistrzostwie cały czas. Wstaję rano i widzę siebie z pasem. Wiara czyni cuda - kończy.

Gala XTB KSW 80 w piątek 17 marca w Lubinie. Transmisja na platformie streamingowej Viaplay.pl. Początek gali o godzinie 19:00.

Sonda
Wybierasz się na galę KSW na PGE Narodowym?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze