Sebastian Fabijański

i

Autor: FAME MMA Sebastian Fabijański

szczere wyznanie

Sebastian Fabijański wprost o pieniądzach w FAME MMA! Porównał swoją gażę do zarobków w filmie [WIDEO]

2022-11-06 17:30

Podczas gali FAME MMA 16, włodarze organizacji postanowili zaprezentować swoją najnowszą gwiazdę, którą okazał się Sebastian Fabijański. Aktor nie ukrywał, że przygoda w freak fightowej organizacji ma być dla niego kolejnym ciekawym doświadczeniem, a przy okazji porównał swoją gażę do zarobków, które inkasuje za występ na ekranie.

Gala FAME MMA 16 była ostatnim wydarzeniem spod szyldu freak fightowej organizacji w 2022 roku i włodarze federacji postanowili mocno zakończyć ten rok, ogłaszając trzech nowych zawodników, których już niebawem będziemy mogli zobaczyć w oktagonie. Oprócz Czarka Jóźwika i Łukasza "Mandzia" Samonia, w klatce pojawił się również Sebastian Fabijańśki. Po swojej prezentacji w oktagonie, aktor zdradził w rozmowie z "Super Expressem", czemu zdecydował się na taki krok w swojej karierze, a ponadto opowiedział co nie co o tym, na jakie zarobki może liczyć w federacji. 

Sebastian Fabijański porównał swoje zarobki w FAME MMA i w filmie. Szczere wyznanie aktora po prezentacji na gali FAME MMA 16

Fabijański nie ukrywał, że występ w klatce FAME MMA to będzie dla niego ciekawe doświadczenie i powoli rozpoczyna on treningi, aby jak najlepiej wypaść w swoim debiucie. Oprócz chęci sprawdzenia się w klatce, aktorowi przyświeca również inny cel. - Mam syna i chciałbym wybudować mu zaje***** chatę. Jedną dopiero co żeśmy z moją byłą partnerką sprzedali, więc to mi tam gdzieś też przyświeca (…) Mała gaża to nie jest. Zapewniam, że na filmie się nie da tyle zarobić w takim mniej więcej czasie. - wyznał w rozmowie z "Super Expressem" nowy gwiazdor FAME MMA. Zobaczcie całą rozmowę z Sebastianem Fabijańskim w naszym materiale wideo poniżej!

Sonda
Czy zatrudnienie Sebastiana Fabijańskiego w FAME MMA to dobra decyzja?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze