FAME MMA logo

i

Autor: FAME MMA / Materiały organizacji FAME MMA logo

FAME 17

Znamy pierwszą gwiazdę FAME MMA 17! To kumpel Roberta Pasuta. Wiemy, kiedy zadebiutuje

2022-11-05 21:43

FAME MMA 16 zaplanowano na 5 listopada. W trakcie gali ujawniono pierwsze informacje dotyczące kolejnego wydarzenia. W Gliwicach ujawniono, że nowym zawodnikiem organizacji został dobry kolega Roberta Pasuta z „Abstrachuje.TV”, Czarek Jóźwik. Wiemy, kiedy zadebiutuje!

Organizacja FAME MMA nie zwalnia tempa i szykuje dla kibiców kolejne niespodzianki. Gala FAME MMA 16 jest ostatnim wydarzeniem szykowanym przez największą federację freak-fightową w Polsce w tym roku. W co-main evencie w Gliwicach rywalem Roberta Pasuta znanego z AbstrachujeTV, kanału na YouTube jest Jacek Murański. To starcie rozgrzewa kibiców do czerwoności.

Karta walk FAME MMA 16. Kolejność walk na gali FAME 16

FAME MMA 17: Zawalczy Czarek Jóźwik! To nowy zawodnik federacji

FAME MMA ogłosiło na gali w Gliwicach, że w klatce organizacji zawalczy Czarek Jóźwik. Ta sytuacja ma mieć miejsce na siedemnastym wydarzeniu największej federacji freak-fightowej w Polsce. Jóźwik doskonale zna się z Pasutem, z którym przez lata współtworzył AbstrachujeTV.

Kto będzie jego rywalem? Tego jak na razie nie wiadomo. Gala FAME MMA 17 ma odbyć się na początku 2023 roku.

FAME MMA 16 RELACJA NA ŻYWO. Śledź wyniki na żywo

Czarek Jóźwik – Instagram. Ilu ma obserwujących?

Czarek Jóźwik znany jest z współprowadzenia kanału AbstrachujeTV na YouTube. Jego profil na Instagramie „czarek_” obserwuje ponad pół miliona fanów.

Sonda
Czekasz na walkę Cezarego Jóźwika w FAME MMA?
Najnowsze