Piotr Żyła

i

Autor: Paweł Skraba / SUPER EXPRESS Piotr Żyła

to byłaby sensacja

Sensacyjne doniesienia w sprawie Piotra Żyły! Lider polskich skoczków wejdzie do klatki MMA?! To byłby hit

2023-06-29 16:19

Od kiedy freak-fighty cieszą się w Polsce coraz większą popularnością, nie brakuje szalonych pomysłów oraz dużych nazwisk w zestawieniach kolejnych pojedynków. Po influencerach oraz chociażby gwiazdach muzyki powoli przychodzi czas na kolejną grupę, czyli sportowców nie mających do tej pory zbyt wiele do czynienia ze sportami walki. Okazuje się, że w klatce niebawem może pojawić się Piotr Żyła. Jak donosi portal "sport.pl", ze skoczkiem bardzo chce się zmierzyć Sławomir Peszko.

wielu fanom organizacji freak-fightowych mogło wydawać się, że federacjom znajdującym się na rynku zdecydowanie ciężej będzie znaleźć nowe potencjalne gwiazdy. Oprócz influencerów oraz gwiazd chociażby muzyki, w klatce oglądaliśmy nawet aktorów, z Sebastianem Fabijańskim na czele. Okazuje się jednak, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się ekspansji freak-fightowych organizacji na nowy rynek. Po tym, jak FAME MMA zakontraktowała m.in. Piotra Świerczewskiego, który niebawem zmierzy się z Daro Lwem, coraz głośniej mówi się o tym, że do oktagonu może wejść Piotr Żyła. 

Piotr Żyła wejdzie do oktagonu?! Sensacyjne doniesienia w sprawie lidera polskich skoczków! Szokuje się prawdziwy hit

Jeden z liderów polskich skoczków swoją aparycją bez dwóch zdań pasowałby do świata freak-fightu i z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że odnalazłby się w tym świecie. Jak donosi portal "sport.pl", w środowisku nie tylko huczy od plotek, że Piotr Żyła może niebawem przyjąć ofertę i wejść do klatki. Wszystko przez Sławomira Peszkę, który niedawno zakończył karierę i został jedną z twarzy nowej federacji Clout MMA. Były piłkarz ma bowiem obstawać przy pojedynku z Żyłą.

Sensacyjne doniesienia w sprawie Piotra Żyły! Lider polskich skoczków wejdzie do klatki MMA?! To byłby hit

Piotr Żyła w styczniu skończył 36 lat i powoli może myśleć o zakończeniu kariery skoczka. Jeden z liderów biało-czerwonych nie może również narzekać na brak trofeum w swojej gablocie, co tym bardziej może skłonić go do zamiany nart na rękawice, a skoczni na oktagon. Na razie nie wiadomo jednak, czy Piotr Żyła faktycznie przyjmie ofertę walki oraz kiedy moglibyśmy spodziewać się starcia Peszko - Żyła. 

Sonda
Kto wygrałby walkę Peszko - Żyła?
Najnowsze