Piotr Bestia Piechowiak

i

Autor: Instagram/piotr.piechowiak Piotr "Bestia" Piechowiak

Kuriozalne nagranie

Skandaliczne słowa byłej gwiazdy FAME MMA o depresji. Uderza w chorych mężczyzn, te słowa nigdy nie powinny mieć miejsca

2022-10-25 10:09

Depresja to jedna z najpoważniejszych chorób ostatnich lat. Coraz więcej osób odczuwa jej skutki, a wpływ na to ma obecny styl życia wielu z nas. Depresja może doprowadzić do tragedii, bo osoby chore nierzadko mają myśli samobójcze. Mimo wielu apeli ekspertów zawsze trafi się ktoś, kto podważa sens i powagę tej choroby. Ostatnie słowa Piotra "Bestii" Piechowiaka są wręcz skandaliczne.

Zdrowie psychiczne przez wiele lat było pewnego rodzaju tabu. Zwłaszcza w przypadku mężczyzn, którzy zawsze musieli być tymi silniejszymi i bardziej odpornymi na trudne, życiowe zdarzenia. Ale w ostatnim czasie zaczęło się to zmieniać. Coraz więcej mówi się o depresji, a więc jednej z najczęstszych chorób, jakie występują na świecie. Depresji nigdy nie można bagatelizować.

Piotr Piechowiak skandalicznie o depresji. Te słowa są szokujące

Bo skutki tej choroby mogą być najgorsze z możliwych. W skrajnych przypadkach, osoby niewidzące możliwości wyjścia z trudnej sytuacji decydują się na odebranie sobie życia. Przez depresję często cierpią relacje rodzinne, czy znajomości. Niestety wciąż niektóre osoby nie chcą otwarcie mówić o problemach, które mogą być początkiem depresji i obawiają się "publicznego ostracyzmu".

A w walce z depresją nie pomagają takie słowa jak te, wypowiedziane przez Piotra "Bestię" Piechowiaka. Była gwiazda FAME MMA nagrała w mediach społecznościowych film z kuriozalnymi słowami. - Chciałem poruszyć pewien temat, który mnie irytuje. Depresja u facetów. Jaką wy macie ku*** depresję? - zaczął Piechowiak.

- Wy się czujecie chu****, płakać wam się chce, siedzicie przed telewizorem, jesteście ku*** zawieszeni jak Bolka trampki w szatni. Wy nie macie żadnej depresji, nie potrzebujecie leków od psychiatry, potrzebujecie iść ku*** pobrać krew, zbadać swój własny testosteron. To po pierwsze. I sprawy hormonalne - powiedział "Bestia". Takie słowa nie mieszczą się w głowie i sprawiają, że walka z depresją wciąż będzie trudna. A wydawałoby się, że w XXI wieku dostęp do podstawowych informacji jest tak prosty, widocznie nie każdy chce z tego skorzystać...

Piotr Bestia Piechowiak

i

Autor: Twitter
PKO Ekstraklasa odc. 10
Najnowsze