Marcin Najman

i

Autor: YouTube/ Marcin Najman Official screen Marcin Najman

Jest wideo

Starcie Najman vs hejterzy w realnym życiu! "El Testosteron" nie wytrzymał, puściły mu nerwy

2022-08-04 13:17

W internecie łatwo jest krytykować i atakować innych. Czasem w życiu realnym jest już zupełnie inaczej. Pokazał to były pięściarz, a obecnie zawodnik MMA - Marcin Najman. "El Testosteron" pokazał nagranie ze starcia z hejterami i... ewidentnie nie skończyło się to dla nich dobrze! Najman skomentował całe zajście w internecie.

Życie w sieci a życie realne to dwie zupełnie inne sytuacje. Często przypominają o tym internetowi twórcy, którzy nie ukrywają, że rzadko mierzą się z hejtem na co dzień. Marcin Najman to jedna z tych postaci, która z krytyką mierzy się co chwilę. "El Testosteron" jest regularnie atakowany w internecie. Najman spotkał się ostatnio z hejterami - na to przynajmniej wskazuje jedno z nagrań wideo, które pojawiło się na TikToku. Zawodnik MMA skomentował całe zajście w mediach społecznościowych.

Najman vs hejterzy w realnym życiu. Jest wideo!

Marcin Najman podszedł do boiska, na którym grały osoby, które nie zostały pokazane na nagraniu.

- Który z Was chciał coś powiedzieć? - zadał pytanie Najman. Hejterzy odpowiedzieli, że "nie wiedzą" i nie byli to oni. - Taki, k****, jesteś odważny? - dodał "El Testosteron".

Do bezpośredniej konfrontacji jednak nie doszło. Na kolejnym nagraniu widać, jak Najman odchodzi. Jak skomentował całą sytuację? Opisał ją na Twitterze.

Szturm na Lewandowskiego! Polak został otoczony, to nagranie nie zostawia wątpliwości. Prawdziwy szał

Najman o starciu z hejterami w realnym życiu

"El Testosteron" w krótkich słowach odniósł się do całej sytuacji na Twitterze.

- Taką mamy odważną młodzież. Z daleka i w internecie kozaki. Oko w oko wygląda to jednak inaczej. Żaden się nie przyznał - napisał na Twitterze.

Marcin Najman - OSIĄGNIĘCIA

Marcin Najman ma za sobą 22 występy w zawodowych ringach w boksie. Wygrywał 15-krotnie, dziewięć razy przez nokaut. Występował także w MMA, gdzie zanotował dziewięć występów, trzykrotnie schodząc z ringu jako triumfator. Był pretendentem do pasa międzynarodowego mistrza Polski w wadze ciężkiej. W 2016 roku został mistrzem Europy organizacji WKU w K-1.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze