Bombardier, Stifler

i

Autor: PRIME MMA / SUPER EXPRESS Bombardier, Stifler

Stifler zdradził, co mówił mu Bombardier po porażce! Chce z tego skorzystać. O wszystkim opowiedział

Nie tak w głowie układał sobie walkę z Bombardierem na PRIME Show MMA 2 Stifler. Popularny celebryta nie ukrywa, że jego kariera freak-fightera dobiega ku końcowi. Zanim odwiesi rękawice na kołek i porzuci wszelkie sportowe plany, chce stoczyć jeszcze jeden pojedynek. W rozmowie z "Super Expressem" ujawnił, co powiedział mu senegalski potwór.

Stifler zanotował drugą porażkę w klatce MMA! Na gali PRIME Show MMA 2 przegrał z rozgromionym przez Mariusza Pudzianowskiego Senegalczyka „Bombardiera”. Serigne Ousmane Dia wykorzystał błąd rywala, który próbował go trafić nieprzygotowanym, latającym kolanem. Okazało się, że akcja była trenowana od dłuższego czasu, ale jeden gest rywala wszystko zepsuł.

Bombardier zmiażdżył Stiflera. To trwało kilka sekund, rzucił się na niego i obsypał ciosami, co za potęga!

Stifler o walce z Bombardierem. Miał być szybki nokaut, ale przegrał

- Kojarzysz kolano Masivdala na Askrenie? Najszybszy nokaut w UFC. Ćwiczyliśmy to od dwóch miesięcy i miałem tak zacząć walkę. Nawet tu na korytarzu wychodziło zaj***ście – zaczął swoją opowieść Stifler. Celebryta został jednak zmylony przez to, że Senegalczyk chciał przybić piątkę i od niej zacząć pojedynek.

Stifler nie chciał zachować się niehonorowo i nie wykonał latającego kolana, które zaskoczyłoby rywala. - W momencie, gdy wziąłem rozbieg, Bombardier wystawił rękę do przybicia piątki i nie chciałem w niego wjechać, bo to byłoby nie fair. Wtedy wiedziałem, że jest już po walce – przyznał wprost.

Bombardier zaprosił Stiflera do Senegalu

Stifler ujawnił w rozmoiwe z „Super Expressem”, że po walce Bombardier zaproponował mu przyjazd do Afryki. - Polubiłem go. Gadaliśmy przed samym wyjściem, życzyliśmy sobie powodzenia „good luck”. Po walce zaprosił mnie do Senegalu. Raczej będę się tam wybierał – przyznał gwiazdor znany m.in. z Warsaw Shore.

FAME MMA pobiło rekord sprzedaży PPV! Znamy dokładny wynik. Imponująca liczba [TYLKO U NAS]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze