Sylwester Wardęga zawalczy na FAME MMA 9! Wiemy z kim, wszystko jasne, kolejne WIELKIE NAZWISKO

2021-02-04 17:53 md
Sylwester Wardęga
Autor: Instagram / Sylwester Wardęga Sylwester Wardęga

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja popularnej gali FAME MMA. Pozostał do niej już nieco ponad miesiąc i odkrywane są kolejne karty. Tym razem o wzięciu udziału w przedsięwzięciu poinformował popularny youtuber Sylwester Wardęga. Wiadomo już także, kto będzie jego przeciwnikiem w rywalizacji w klatce!

SA Wardęga to twórca, któremu chyba nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać. Łącznie na swoich kanałach może liczyć na ponad cztery miliony subskrybentów, a niektóre z jego filmów podbijały także rynki zagraniczne. Do tej pory Sylwester Wardęga nie miał jednak jeszcze okazji sprawdzić się w roli wojownika MMA. To jednak zmieni się już wkrótce, a konkretnie za nieco ponad miesiąc - przy okazji gali FAME MMA 9.

Dziewczyna Piotra Żyły w samej BIELIŹNIE - skoczek może być zazdrosny!

Wardęga poinformował w swoich mediach społecznościowych, że 6 marca zmierzy się z Kacprem "Blonskym" Błońskim. Drugi z wymienionych mężczyzn wyzwał youtubera na pojedynek po gali FAME MMA 8, podczas której walczył z Marcinem Dubielem. Teraz wiadomo już, że propozycja została przyjęta i panowie zmierzą się w klatce przeznaczonej dla wojowników MMA.

Wszystkim sympatykom FAME MMA nie pozostaje nic innego jak tylko oczekiwać na początek przyszłego miesiąca i walki, które jak zawsze spotkają się w naszym kraju z wielkim zainteresowanie. Pojedynek Wardęgi z Blonskym z pewnością będzie trzeba zakwalifikować do grona najciekawszych.

Super Raport 04.02 (Goście: Bartłomiej Sienkiewicz - Platforma Obywatelska oraz Cezary Kaźmierczak - prezes ZPiP)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze