Lil Masti - Zusje High League 3

i

Autor: High League Lil Masti - Zusje High League 3

Szalone zasady walki Lil Masti - Zusje na High League 3! Będą mogły uderzać się głowami, brutalna formuła

2022-04-21 17:45

High League nie zwalnia tempa! Po udanej gali High League 2 fani już niedługo otrzymają kolejną dawkę wielkich emocji. W klatce będziemy mogli zobaczyć m.in. Lil Masti, która zmierzy się z Zusje na całkiem szalonych zasadach! Okazało się bowiem, że panie będą mogły wykorzystać w walce np. uderzenia głową!

Aniela Bogusz nie ma konkurencji w polskich freak-fightach. “Lil Masti” wygrała dwie pierwsze walki w bardzo efektownym stylu. Podczas pierwszej gali HIGH League również była bezkonkurencyjna. W sierpniu ubiegłego roku w ERGO ARENIE pokonała przed czasem pięściarską mistrzyni świata, Ewę “Kleo” Brodnicką. Starciu towarzyszyły “dymy”, których na długo nie zapomnimy.

Zdębieliśmy po zobaczeniu, co zrobił ze sobą Robert Burneika! Widok przyprawia o ciarki, przerażająca forma przed HIGH League 3

Słynna influencerka i youtuberka do Trójmiasta wróci w nowej formule walki. Zapoczątkuje nową erę w historii polskich freak-fightów i zmierzy się z Zusje Astafiewą w legendarnym boksie birmańskim, znanym również jako lethwei. Zasady boksu birmańskiego gwarantują niezwykle brutalne pojedynki wywodzące się z Azji. Konfrontacja odbędzie się w małych, najtwardszych rękawicach. Na HIGH League 3 zobaczymy prawdziwą stójkową wojnę. W starciu dozwolone będą również uderzenia głową! Zusje Astafiewa związała się z HIGH League umową i będzie nową zawodniczką organizacji. Wcześniej stoczyła w MMA cztery pojedynki, z czego wygrała dwa. Jej konkurentki zostały zdominowane! Pojedynek odbędzie się na dystansie trzech rund po trzy minuty. 

W jednej z głównych walk gali HIGH League 3, 4 czerwca w ERGO ARENIE (Gdańsk/Sopot), zmierzą się raper i streefighter Alberto Simao oraz influencer i youtuber Marcin Dubiel. Wcześniej w prawdziwym freak-fighcie zmierzą się Robert “Robur WK” Orzechowski i Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika. Pewny jest również występ Denisa “Bad Boya” Załęckiego, który w klatce wyjaśni kolejny konflikt.

Jan Błachowicz został okradziony i... padł ofiarą obrzydliwego hejtu. "Fani" wylali jad, paskudne komentarze

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo! Bilety na wydarzenie w ERGO ARENIE są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 79 złotych.

Pierwszy wywiad Natsu po wygranej na High League: Nie słyszałam narożnika
Najnowsze