Rafał Moks

i

Autor: Rafał Moks/Instagram

kawulski żegna moksa

Szef KSW żegna zmarłego Rafała Moksa! Krótki Wzruszające słowa Macieja Kawulskiego do byłego zawodnika federacji

2022-11-18 14:14

Media obiegła przytłaczająca informacja o śmierci Rafała Moksa, byłego zawodnika m.in. federacji KSW. Urodzony w Szczecinie "Kulturysta" we wrześniu skończył dopiero 36 lat. Chwilę po doniesieniach o tym, że Moks zmarł, ostatnie słowa do byłego zawodnika postanowił napisać Maciej Kawulski, jeden z włodarzy federacji KSW. Opublikował w sieci krótką wiadomość.

W piątek 18 listopada, tuż po godzinie 12:00 w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się informacje o śmierci Rafała Moksa. Były zawodnik KSW przez lata związany był z polską federacją, jednak później popadł w kłopoty z prawem. W międzyczasie zdążył jednak zawalczyć z takimi postaciami jak Aslambiek Saidov, czy Borys Mańkowski. Przedwczesna śmierć urodzonego w Szczecinie zawodnika, który we wrześniu skończył dopiero 36 lat bardzo poruszyła środowisko sportów walki i jak się okazało, również Macieja Kawulskiego, który szybko pożegnał byłego zawodnika KSW.

Ostatnie słowa Macieja Kawulskiego do Rafała Moksa. Włodarz KSW żegna przedwcześnie zmarłego zawodnika KSW

Jeszcze w ubiegłym roku trener Moksa ujawnił, że zawodnik wrócił do treningów, jednak swojej kolejnej walki już nie doczekał. Swoimi dotychczasowymi występami zapisał się jednak na kartach federacji KSW i chwilę po tym, jak potwierdzone zostały doniesienia o śmierci Moksa, Maciej Kawulski postanowił go pożegnać pięknymi słowami. - R.I.P Kulti ? Będę o tobie pamiętał - napisał krótko na pożegnanie zawodnika jeden z szefów KSW w mediach społecznościowych. Jak na razie nie są znane okoliczności śmierci Rafała Moksa.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze