Bonus BGC

i

Autor: Pawel Dąbrowski/Super Express Bonus BGC

SZOK! Bonus BGC wraca do oktagonu! Debiut w nowej organizacji, znamy przeciwnika

2021-07-19 17:10

Piotr Witczak, znany szerzej jako "Bonus BGC" miał już swój epizod w oktagonie, który zakończył się dość szybko. Wtedy celebryta stał się jedną z największych gwiazd federacji TOTALbet Punchdown, a teraz znów pojawi się w klatce! Bonus pojawi się na pierwszej gali nowej, freak fightowej federacji HIGH League, która założona została przez rapera Malika Montanę. Witczak dołączył do takich nazwisk, jak Ewa Brodnicka, czy Aniela Bogusz, znana jako "Lil Masti". W oktagonie, Bonus BGC spotka się z Jakubem "Japczanem" Piotrowiczem.

Malik Montana sporo namieszał w świecie freak fightu powołując do życia swoją organizację HIGH League. Pierwsza gala federacji na scenie sportów walki zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie, organizacja ujawnia kolejne nazwiska, które pojawią się na karcie walk. Kilka tygodni temu fani boksu mogli przeżyć spory szok, gdy okazało się, że na pierwszej hali HIGH League wystąpi m.in. Ewa Brodnicka, która zmierzy się a Anielą Bogusz, znaną jako "Lil Masti". Wśród dużych nazwisk pojawiły się również Lexy Chaplin oraz Natalia "Natsu" Karczmarczyk, ale jak się okazuje, to nie wszystkie niespodzianki, jakie przygotował Malik Montana. Kibice frak fightu będą mieli ponownie ujrzeć w klatce Bonusa BGC. 

Bonus BGC wraca do oktagonu

Piotr Witczak, znany szerzej jako "Bonus BGC" pojawił się już kilkukrotnie w oktagonie, występując w przeszłości m.in. dla federacji FAME MMA, na której stoczył aż trzy pojedynki, z Sebastianem Nowakiem, Szymonem Wrześniem oraz Marcinem Najmanem. Jeszcze niedawno Bobus BGC był z kolei jedną z największych gwiazd TOTLAbet Punchdown, na której policzkował się z rywalami. Teraz jednak fani Witczaka znów będą mieli okazję zobaczyć go w oktagonie, a podczas gali HIGH League jego rywalem będzie Jakub "Japczan" Piotrowicz. Pierwsza gala Malika Montany odbędzie się już 28 sierpnia w Ergo Arenie.

Adam Kownacki ZAŁAMANY po przełożeniu walki | Andrzej Kostyra

Aktualna karta walk gali High League:

  • Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0)
  • Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
  • Adrian "Medusa" Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
  • Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-4) vs Jakub "Japczan" Piotrowicz (0-0)
  • Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki (0-0)
  • Piotr "czuuX" Czupryn (0-0) vs TBA
Sonda
Lil Masti vs Ewa Brodnicka. Kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze