Tomasz Adamek

i

Autor: Instagram/ tomasz_adamek_ Tomasz Adamek

Chętny do starcia?

Tak gwiazdor FAME MMA wypowiedział się o Tomaszu Adamku. Jedno zdanie, które uderza po oczach. Pasternak nie kryje się z tym

2023-10-03 15:25

Informacja o dołączeniu Tomasza Adamka do federacji FAME MMA była jedną z najważniejszych informacji w świecie polskich sportów walki w ostatnim czasie. Mało kto spodziewał się takiego obrotu sytuacji, ale zaraz po przywitaniu "Górala" w organizacji, zaczęto dywagować, z kim zmierzy się były mistrz świata. Chęć do walki zgłosił Michał Pasternak, który nie ukrywał, że byłby to dla niego zaszczyt.

O możliwym powrocie Tomasza Adamka do walki plotkowało się od dłuższego czasu. Sam pięściarz wypuszczał sygnały, że chętnie raz jeszcze poczułby adrenalinę związaną z walką. Pomysłów na możliwe pożegnalne byłego mistrza świata było sporo, ale najgłośniej  w ostatnim czasie mówiło się o starciu z Mamedem Khalidovem. Ale takiego zwrotu akcji, jaki nastąpił spodziewało się niewielu.

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pasternak kontra Adamek? Jasna deklaracja

Przed galą FAME Friday Arena 2 federacja ogłosiła, że Adamek dołącza do FAME MMA. Sam zawodnik przyznał, że kontrakt podpisał na dwie walki. Od razu zaczęto spekulować, kto może być rywalem "Górala". Zwłaszcza, że będzie to walka w boksie. W rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco akces do pojedynku z Adamkiem zgłosił Michał Pasternak.

Tomasz Adamek zapowiada przed pierwszą walką w FAME MMA: Będzie niespodzianka! [TYLKO U NAS]

- Jeśli warunki byłby takie, które by mi nagrodziły to, że mógłbym wyłapać kontuzje i przez bardzo długi czas się leczyć to nie ma najmniejszego problemu. Starcie z Tomaszem Adamkiem byłoby dla mnie pewnego rodzaju zaszczytem - powiedział gwiazdor FAME MMA. Niewykluczone, że rywala "Górala" poznamy już w najbliższych tygodniach.

Tomasz Adamek na gorąco po podpisaniu kontraktu z FAME MMA. "Będzie niespodzianka!"
Najnowsze