Wjazd na bramkę

Tak mieszka szef FAME MMA! Krzysztof Rozpara ma pokój z LEGO [GALERIA]

2022-11-23 17:18

Gościliśmy z kamerą w domu szefa FAME MMA Krzysztofa Rozpary i jego żony, a także szefa medyków na galach FAME Kai. Jak mieszkają? W domu jest chociażby potężny pokój z lego. Jest także specjalne biuro, skąd wykonuje większość obowiązków czy... piłka z podpisami reprezentacji Polski. Jak wygląda jego dom?

Kamera "Super Expressu" i programu KOLOSEUM na YouTube zawitała do Łodzi, gdzie pojawiliśmy się w domu Krzysztofa Rozpary i Kai Winczyk-Rozpary - szefa organizacji FAME MMA i... szefowej medyków pracującej na gali. W specjalnym nagraniu pokazali nam, jak wygląda ich dom i opowiedzieli o historii swojej miłości.

Znamy pierwszą gwiazdę FAME MMA 17! To kumpel Roberta Pasuta. Wiemy, kiedy zadebiutuje

Tak mieszka szef FAME MMA. Zobacz galerię zdjęć i materiał wideo

Krzysztof Rozpara poznał swoją ukochaną podczas gal FAME MMA. Była tam szefową medyków. Żona miała okazję kilkukrotnie ratować mu... życie. - Jestem alergikiem - zaczyna swoją opowieść. Nawet podczas wyjazdu, gdy się oświadczył potrzebował pomocy po mocniejszym ataku. - Po prostu zacząłem się dusić - opowiada.

Razem z Kają Winczyk-Rozparą pokazał nam swój dom. Okazało się, że ma wielki pokój z... klockami LEGO. - Lubię LEGO, ale układamy je razem - przyznała. Szef FAME MMA pokazał także swoje zdalne biuro.

FAME MMA 16 WYNIKI: Błyskawiczne zwycięstwo Dubiela. Murański ubity przez Pasuta

Oglądaj materiał z domu szefa FAME MMA Krzysztofa Rozpary na Sport.se.pl i kanale KOLOSEUM na YouTube!

Tak mieszka szef FAME MMA. Niesamowita historia miłości Krzysztofa Rozpary
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze