Popek i dziewczyna Kaśka

i

Autor: YouTube Popek i dziewczyna Kaśka

Tak wygląda dziewczyna Popka. Kaśka rzadko się pokazuje, a towarzyszy mu od wielu lat [ZDJĘCIA]

2022-01-02 11:06

Popek z reguły chroni swoją prywatność i stara się nie pokazywać najbliższych. Zdarzyły mu się jednak momenty, gdy postanowił przedstawić publice swoją wieloletnią partnerkę, którą nazywa "Kaśka". Artysta i sportowiec poznał partnerkę i mamę swoich dzieci wiele lat temu. Wygląda na to, że Katarzyna jest dla niego wielkim wsparciem, choć dała swojego czasu dowód swojego temperamentu.

Popek bardzo rzadko pokazuje najbliższych. Choć na jego profilach w mediach społecznościowych nie brakuje materiałów z życia prywatnego, to wyjątkami są te, które przedstawiają rodzinę. Jednak w przeszłości pojawiło się kilka nagrań, na których mogliśmy zobaczyć m.in. partnerkę rapera i zawodnika MMA. "Kaśka", bo tak nazywa ją na filmikach Popek, poznała idola młodzieży wiele lat temu podczas jednego z koncertów w Wielkiej Brytanii. Para przeżywała wzloty i upadki, ale Popek komentował już, że robił wszystko, by naprawić swoje błędy i chyba mu się to udało. Tym bardziej, że legendą obrosły obrazki z "Tańca z Gwiazdami", gdy po jednym z występów sportowiec podszedł do wybranki serca i dał jej buziaka.

Katarzyna - dziewczyna Popka - ma temperament

Katarzynę poznaliśmy dzięki kilku filmikom w sieci. Jeden z nich pochodzi sprzed lat, gdy Popek mierzył się na KSW 37 z Mariuszem Pudzianowskim. Po porażce Popek i jego partnerka usiedli przed kamerą i widać było, że artysta ma od najbliższej pełne wsparcie. Inne z nagrań pokazuje jednak, że Kaśka ma wielki temperament i nie przebiera w słowach. Szczegóły znajdziecie w poniższej galerii!

Ważny dzień w życiu syna Krzysztofa Radzikowskiego! Wielka chwila, gwiazdor Gogglebox TTV musiał pokazać to zdjęcie

Sonda
Czy lubisz Popka?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze