Ważny dzień w życiu syna Krzysztofa Radzikowskiego! Wielka chwila, gwiazdor Gogglebox TTV musiał pokazać to zdjęcie

2021-12-22 11:06
Krzysztof Radzikowski
Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Od czasu, gdy Krzysztof Radzikowski został tatą, gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV oraz zawodnik FAME MMA regularnie chwali się kolejnymi zdjęciami ze swoją pociechą i nie inaczej jest tym razem. Krzysztof Radzikowski nie mógł przejść obojętnie obok takiego wydarzenia i musiał pochwalić się kolejną rzeczą, którą po raz pierwszy zrobił ze swoim synem.

Krzysztof Radzikowski długo czekał na chwilę, aż jego pociecha pojawi się wreszcie na świecie, jednak wreszcie nadszedł ten moment i siłacz może spełniać się w roli ojca, co wychodzi mu bardzo dobrze. Oprócz żmudnych treningów oraz nagrań programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV, siłacz znajduje czas, aby zajmować się swoją pociechą, a zdjęciami ze wspólnych przygód dzieli się w mediach społecznościowych, ku uciesze fanów licznie komentujących kolejne posty Radzikowskiego.

Ujawniamy dlaczego Mamed Khalidov przegrał z Roberto Soldiciem na KSW 65 [TYLKO U NAS]

Kolejny wielki dzień w życiu synka Krzysztofa Radzikowskiego

Tym razem nowy zawodnik federacji FAME MMA musiał pochwalić się tym, jak spędzał czas ze swoją pociechą przed świętami, bowiem mały Antoni może odhaczyć kolejną rzecz na swojej liście rzeczy zrobionych po raz pierwszy. Korzystając z faktu, że w domu Radzikowskiego pojawiła się choinka przed Świętami Bożego Narodzenia, siłacz nie byłby sobą, gdyby nie ubierał jej wspólnie ze swoim synkiem. 

Nie przegap: Robert Lewandowski zdradził, jaka naprawdę jest Anna Lewandowska! Nie mógł tego dłużej ukrywać, tak to wygląda na co dzień

Sprawdźcie, jak Krzysztof Radzikowski przygotowywał się do narodzin swojego syna, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Fani rozpływają się nad zdjęciem Radzikowskiego

Tyle wystarczyło, żeby internauci rozczulili się nad obrazkiem, który przyszło im oglądać. Zdjęcia gwiazdy Gogglebox TTV z synek zawsze zbierają mnóstwo lajków oraz cieszą się dużą ilością komentarzy, a także komplementów i tym razem nie mogło być inaczej. - To cudownie . To tata i syn razem ubierają choinkę brawo - napisała pod zdjęciem siłacza jedna z fanek. - I to jest świąteczny obrazek! pozdrawiam - dodała kolejna z internautek. 

Mateusz Gamrot pokazał jedno zdjęcie i ruszyła lawina! Posypały się gratulacje, fenomenalne wieści

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze