Robert Lewandowski zdradził, jaka naprawdę jest Anna Lewandowska! Nie mógł tego dłużej ukrywać, tak to wygląda na co dzień

2021-12-22 8:08
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Robert Lewandowski oraz jego żona Anna regularnie dzielą się kolejnymi wspólnymi zdjęciami na swoich profilach w mediach społecznościowych, często pozując również ze swoimi córkami Klarą i Laurą, pokazując jak wygląda na co dzień ich życie. Miało kto jednak mógł zdawać sobie sprawę z tego, jak wygląda małżeństwo kapitana reprezentacji Polski, gdy nikt nie patrzy. Robert Lewandowski postanowić uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć, jaka naprawdę jest Anna Lewandowska.

Dziś trudno sobie wyobrazić, aby nazwisko Roberta Lewandowskiego było obce w jakimkolwiek miejscu na świecie, bowiem kapitan reprezentacji Polski i napastnik Bayernu Monachium od dawna udowadnia, że zalicza się do grona najlepszych zawodników na całej kuli ziemskiej, o czym doskonale świadczą wszystkie zgarniane przez niego nagrody. To sprawia jednak również, że Robert Lewandowski ma rzeszę wiernych fanów, którzy chcieliby wiedzieć o nim wszystko, również to, jak wygląda jego małżeństwo i życie prywatne na co dzień, kiedy gasną wszystkie flesze i Lewandowski spędza czas w domowym zaciszu. 

Lukas Podolski wyjechał z Polski. Do wszystkiego się przyznał, nie mógł ukryć zachwytu

Taka naprawdę jest Anna Lewandowska. Robert wszystko opowiedział

Robert Lewandowski i jego żona Anna często publikują na swoich profilach w mediach społecznościowych kolejne zdjęcia ze wspólnie spędzonych chwil oraz romantycznych kolacji w wielu miejscach na świecie. Teraz jednak kapitan reprezentacji Polski postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, jak wygląda jego małżeństwo z Anną Lewandowską oraz co się dzieje w ich domu na co dzień, gdy nikt nie patrzy. 

Annie Lewandowskiej mogą zazdrościć tabuny kobiet! O takim wieczorze marzy wiele z nich, romantyzm aż kipi

Zobaczcie Roberta Lewandowskiego przyłapanego na shoppingu w najdroższym sklepie w Polsce, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Tak naprawdę wygląda małżeństwo Roberta Lewandowskiego. Kapitan Biało-czerwonych szczerze o swojej żonie

Napastnik Bayernu Monachium udzielił w ostatnim czasie wywiadu dla "Sport Bilda", w którym nie zabrakło wątków prywatnych. Okazuje się, że Anna Lewandowska zna swojego męża lepiej niż własną kieszeń. - Najlepszym rozwiązaniem jest dla mnie rozmowa! Moja żona Anna doskonale wie, kiedy powinna ze mną rozmawiać, a kiedy lepiej chwilę poczekać. Anna potrafi czytać w moich myślach. Ma idealne wyczucie czasu i zawsze poprawia mi humor - zdradził kapitan reprezentacji Polski potwierdzając, że jest idealnie dopasowany ze swoją żoną, z którą spędził już sporą część swojego życia. Lewandowscy pobrali się bowiem w czerwcu 2013 roku. 

Pilne informacje w sprawie klubu Mateusza Klicha. Szykują się poważne zmiany, media donoszą

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze