Lewandowscy na romantycznej randce w Paryżu. Mina Roberta mówi wiele, zdradził wynik Złotej Piłki? Są zdjęcia!

2021-11-29 7:42
Złota Piłka 2021: Robert Lewandowski z Anią w Paryżu
Autor: Instagram Złota Piłka 2021: Robert Lewandowski z Anią w Paryżu

Nadszedł wyjątkowy dzień dla całego świata piłki nożnej. Paryż żyje plebiscytem Złotej Piłki, która zostanie przyznana najlepszemu piłkarzowi minionego roku. Wszyscy zastanawiają się, czy wygra Robert Lewandowski? A może Leo Messi? Faworytów jest dwóch i nic nie wskazuje na to, by ktoś miał ich rozdzielić. Według ostatnich plotek, to Argentyńczyk zgarnie Złotą Piłkę! Robert Lewandowski z Anią poszli na romantyczną randkę. Czy ich mina zdradza wynik?

Złota Piłka 2021 - ten plebiscyt rozstrzygnie się już w poniedziałek 29 listopada. Koniec domysłów, koniec plotek! Przed północą w Paryżu okaże się, czy wyjątkowa nagroda wpadnie w ręce naszego piłkarza Roberta Lewandowskiego, czy kolejny raz zostanie wyprzedzony przez jednego z rywali. Najpoważniejszym kandydatem i faworytem bukmacherów jest, niestety dla polskich kibiców, Leo Messi. Kapitan kadry jest już w Paryżu razem z ukochaną Anią. Wybrali się na uroczą kolację. Romantyczna randka została uwieczniona na zdjęciach. Czy mina naszego piłkarza mówi nam wiele?

NIE PRZEGAP! Złota Piłka 2021: Kto wygrał? Zwycięzca Złotej Piłki 2021 - Lewandowski czy Messi?

Złota Piłka 2021: Lewandowscy w Paryżu

To z pewnością ważny moment dla Roberta Lewandowskiego, który w minionym roku zgarnął wszystkie możliwe nagrody. Mała złota piłka od IFFHS to ostatnia z nich! Wcześniej wyróżniano go w niemal każdym możliwym plebiscycie. Czy tym razem w końcu otrzyma najważniejszą nagrodę, jaka tylko istnieje? Doniesienia wskazują, że najprawdopodobniej... nie. Co mówi nam mina Lewandowskiego z ostatniego weekendu? Zobacz zdjęcia Lewych z Paryża w galerii poniżej!

Kiedy wyniki Złotej Piłki?

Kto w tym roku wygrał plebiscyt? Tego publiczność i dziennikarze dowiedzą się w poniedziałek 29 listopada. Wówczas odbędzie się gala, na której zwycięzca otrzyma Złotą Piłkę. Dochodziły również plotki, że kilku głosujących postanowiło zmienić swoje typy. Redaktor naczelny "France Football" przyznał, że faktycznie były zmiany, ale tylko w jednym przypadku.

Wymowna mina Lewandowskiego w Paryżu

Robert i Ania Lewandowscy zasiedli do romantycznej kolacji w Paryżu, a wszystko oczywiście uwieczniono na fotografiach. Na twarzy Polaka gościł nieznaczny uśmiech, obok przytulona siedziała radosna żona. Czy to zapowiedź, że jednak dojdzie do sensacji i nagroda przyznana będzie w ręce Lewego, a nie Leo Messiego? A może to po prostu czas spędzony z ukochaną sprawia, że Polak jest tak zadowolony i żadna nagroda tego nie zmieni? Mamy nadzieję, że chodzi o jedno i drugie!

NIE PRZEGAP! Czesław Michniewicz po zwolnieniu z Legii wypoczywa na rajskich wakacjach! Widoki jak w raju, mamy zdjęcia

Sonda
Kto powinien zdobyć Złotą Piłkę 2021?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze