Krzysztof Radzikowski pokazał zdjęcie z synem i się zaczęło! Takiej wiadomości nie mógł się spodziewać

2021-12-17 11:48
Krzysztof Radzikowski z synem
Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski z synem

Syn Krzysztofa Radzikowskiego pomimo tego, że przyszedł na świat zaledwie kilka miesięcy temu, już zdążył skraść serca wielu fanów swojego taty. Gwiazdor Gogglebox TTV oraz FAME MMA często bowiem dzieli się kolejnymi zdjęciami ze swoją pociechą w sieci. Tym razem, pod zdjęciem Krzysztofa Radzikowskiego z synem pojawiło się wiele komentarzy, w tym jeden, którego z pewnością nie spodziewał się siłacz.

Krzysztof Radzikowski bez dwóch zdań zalicza się do grona najbardziej aktywnych sportowców w mediach społecznościowych, którzy doskonale wiedzą jak dbać o swoich fanów, co przekłada się na kolejne posty, które często dotyczą prywatnego życia gwiazdy Gogglebox TTV i FAME MMA. Siłacz, który jakiś czas temu został ojcem, chętnie dzieli się również zdjęciami ze swoim długo wyczekiwanym synem Antonim, ku uciesze fanów. Nie inaczej było również i tym razem, gdy Krzysztof Radzikowski postanowił pokazać jak spędza czas ze swoją pociechą. 

Marcin Najman bezlitośnie podsumował szefa FEN! El Testosteron nie brał jeńców, padły mocne słowa

Pod zdjęciem Radzikowskiego z synem ruszyła lawina

Fani gwiazdora Gogglebox TTV i FAME MMA chętnie komentują jego kolejne zdjęcia, przede wszystkim te, na których znajduje się on wraz ze swoim synkiem i pod ostatnim zdjęciem nie było wyjątku. Mały Antoś już dawno skradł serce internautów, którzy zasypują komplementami pociechę Krzysztofa Radzikowskiego. Tym razem jednak pod zdjęciem siłacza pojawił się komentarz, którego gwiazda TTV i FAME MMA z pewnością się nie spodziewała. 

Aż nas zmroziło po zobaczeniu, co wyczynia półnagi Popek! Dla wielu to nie do pomyślenia

Zobaczcie, jak mieszka Krzysztof Radzikowski, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Krzysztof Radzikowski dostał niespodziewaną wiadomość

Jeden z fanów postanowił nie tylko skomplementować małego Antosia, ale również samego Krzysztofa Radzikowskiego. - Ale słodziak, synek też uroczy hahah - skomentował zdjęcie internauta, dodając do wiadomości emotikonę z sercami zamiast oczu oraz serce. Mężczyzna nie był jedyną osobą, która rozpływała się nad siłaczem, bowiem gwiazdor Gogglebox TTV i FAME MMA mógł przeczytać również kilka komplementów o sobie od fanek, które komentowały jego zdjęcie z synem.

KSW zatrudni Don Kasjo?! Martin Lewandowski postawił jeden warunek [TYLKO U NAS]

Krzysztof Radzikowski z synem
Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski screen Krzysztof Radzikowski z synem
Sonda
Kto wygrałby walkę Radzikowski - Pudzianowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze