Popek

i

Autor: Instagram/ popek_oficjalnie Popek

Aż nas zmroziło po zobaczeniu, co wyczynia półnagi Popek! Dla wielu to nie do pomyślenia

2021-12-14 9:28

Fani Popka doskonale wiedzą już, że dla rapera i jednej z największych gwiazd federacji FAME MMA nie ma rzeczy niemożliwych, o czym artysta dość często przypomina za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Nie inaczej było tym razem, gdy Popek postanowił podzielić się krótkim filmikiem ze swojego pobytu w górach. Po zobaczeniu co wyczynia tam raper, aż nas zmroziło.

Popek od lat zalicza się do grona najbarwniejszych artystów w Polsce, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Raper, a przy okazji jedna z największych gwiazd federacji FAME MMA, co i rusz pokazuje na swoich profilach w mediach społecznościowych kolejne fragmenty swojego życia, przy których niejeden widz może mieć powody do uśmiechu. Tym razem Popek postanowił pochwalić się na swoim Instagramie krótkim materiałem wideo ze swojego wypadu w góry. Na sam widok tego, co dzieje się na nagraniu, internauci mogli dostać gęsiej skórki.

KSW zatrudni Don Kasjo?! Martin Lewandowski postawił jeden warunek [TYLKO U NAS]

Półnagi Popek wypoczywa w górach

Na nagraniu, które trafiło do sieci, Popek jak gdyby nigdy nic stoi na balkonie jedynie w samej bieliźnie oraz butach, kompletnie nie zważając na warunki atmosferyczne, które panują w górach. Dla wielu bowiem nie do pomyślenia byłoby wyjście z domu bez kurtki w samym środku zimy, a co dopiero zaledwie w samej bieliźnie. Dla Popka to jednak nic takiego. Dodatkowo zdradził on swoim fanom, że ma w planach zdobycie znajdującego się w pobliżu szczytu.

Krzysztof Radzikowski stanął przed obiektywem i pokazał go w pełnej krasie! Fani nie mogli wyjść z podziwu, jest zdjęcie

Zobaczcie, jak Popek wyglądał bez blizn i tatuaży, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Spora część fanów Popka wyśmiała jego ambitne plany udania się wejścia na szczyt w samym środku zimy, jednak mimo wszystko trzymają oni kciuki za swojego idola, aby mu się to udało. - Helikopterem chyba Popus ale wierzę w ciebie - napisał po filmem jeden z fanów. Kolejny z nich zwrócił uwagę na skąpy strój rapera i nie omieszkał go o tym poinformować. - Bo sobie jaja odmrozisz - skwitował post kolejny z fanów, dodając do swojej wiadomości emotikony płaczące ze śmiechu.

Znamy nowego rywala Jana Błachowicza w UFC! Mowa o "nowym rozdziale", będzie się działo!

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Parke vs Popek?
POPEK przed FAME MMA 9: Najpierw BESTIA, później NORMAN PARKE! [Koloseum]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze