Jednym zdjęciem Popek udowodnił, że kompletnie się zmienił. Starzy przyjaciele go nie poznają!

2021-12-22 14:04
Popek
Autor: SE Popek

Popek po raz kolejny pokazał, że jest zupełnie inną osobą niż jeszcze kilkanaście miesięcy temu. Starzy przyjaciele, którzy stracili kontakt z artystą i zawodnikiem MMA mogą mieć spore problemy, by rozpoznać swojego kompana. Tym razem idol polskiej młodzieży postanowił pokazać zdjęcie w zupełnie niespotykanych dotychczas u niego warunkach. Widok zapiera dech w piersiach!

Popek jeszcze kilkanaście miesięcy temu słynął ze swojego nie do końca sportowego trybu życia. Znany w całym kraju raper często imprezował i nie stronił od używek. Wreszcie jednak powiedział dość. Gdy na poważnie zajął się MMA i stał się prawdziwą gwiazdą federacji FAME MMA, postanowił rozpocząć prawdziwą prywatną rewolucję. Gdyby któryś ze starych kompanów do zabawy zobaczył, jak prowadzi się Popek, z pewnością nie mógłby w to uwierzyć. Tym bardziej, że sportowiec i artysta stawia sobie kolejne ambitne wyzwania. Potwierdza to jedno z nowych zdjęć, które pojawiło się na Instagramie.

Ważny dzień w życiu syna Krzysztofa Radzikowskiego! Wielka chwila, gwiazdor Gogglebox TTV musiał pokazać to zdjęcie

Mocny trening Popka w górach

Popek dotychczas na swoje ciężkie treningi udawał się do siłowni. W tym miejscu starał się przezwyciężać słabości i przekraczał kolejne granice w pocie czoła. Teraz uznał, że czas najwyższy urozmaicić swoje zajęcia sportowe. Dlatego też wybrał się w wysokie góry. Piesze wędrówki po szczytach dotychczas nie były jego specjalnością, ale wojownik nie przestraszył się kolejnego wyzwania i radził sobie doskonale. Przy okazji nie zapomniał o tradycyjnej wiadomości do kibiców. "Z góry pozdrawiam fanów" - napisał przy fotce z kijkami i termosem idol tłumów.

Szef KSW pokazał zdjęcie zmasakrowanego Chalidowa. Okropny widok, padły słowa o horrorze

Tak ćwiczy Popek. Nie ma miejsca na imprezy

Od dłuższego czasu materiały z zabawy pojawiają się w mediach społecznościowych Popka bardzo rzadko. Zastąpiły je nagrania z treningów, co najwyraźniej imponuje kibicom. "Widzę, że się mocno wziąłeś za siebie to dobrze. Niedługo będą tego efekty, jak już ich nie ma" - zauważył jeden z obserwujących konto zawodnika MMA na Instagramie. "Ruch to zdrowie" - dodała inna z fanek.

Sonda
Czy lubisz Popka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze