Niewiarygodne, czego dowiedzieliśmy się o Popku! Te liczby zamknęły głosy hejterów na wieki

2021-12-07 18:31
Popek
Autor: Instagram Popek

Od jakiegoś czasu Popek poświęcił muzyczną karierę na rzecz tej sportowej. Znacznie więcej czasu niż w studiu nagraniowym spędza na siłowni, gdzie przygotowuje się do kolejnych wyzwań w MMA. Niektórym z jego fanów to się nie podobało i krytykowali go za odejście od sceny. Tymczasem najnowsze liczby, jakie zaprezentował sam zainteresowany, sprawiły, że hejterzy musieli po prostu zaniemówić.

Popek tym razem zaskoczył fanów zdjęciem, które nie jest związane typowo ze sportem. Niektórzy zdążyli już przyzwyczaić się do niego jako wojownika MMA i niemal zapomnieli, że prawdziwą popularność dała mu muzyka. Sam o to zadbał, regularnie wrzucając materiały z katorżniczych treningów, mających przygotować go do kolejnych wyzwań w klatce. Pojawiały się nawet ironiczne komentarze, które odnosiły się do sfery muzycznej w życiu artysty, zarzucając mu, że zapomniał już o swoich raperskich korzeniach. Tymczasem, jak pokazały najnowsze liczby, mimo nowych obowiązków sportowych, popularność Popka jako muzyka wcale się nie zmniejszyła, a jego twórczość odtwarzana jest niemal na całym świecie!

Krzysztof Radzikowski pokazał jedno zdjęcie i się zaczęło. Zawodnik FAME MMA otrzymał lawinę pytań

Popek pokazał piorunujące liczby. Hejterzy zamilkną

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jaka jest muzyczna prawda o Popku. Coraz lepiej rokujący zawodnik MMA postanowił sam podzielić się zrzutem ekranu z aplikacji streamingowej Spotify. Lider kilku formacji muzycznych w przeszłości udowodnił tym samym wszystkim krytykom, że nie skończył się jako artysta. Wystarczy wspomnieć, że muzyka Popka w ostatnich miesiącach dotarła aż do 148 krajów, a to nie wszystko, czego się dowiedzieliśmy!

Niespodziewane słowa szefa KSW o Mamedzie Khalidovie. Od wielu lat zaskakuje, jest niedoceniany

Popek i jego popularność
Autor: Instagram Popek i jego popularność

Popek wciąż jest na szczycie. Miliony odtworzeń

Statystyki pokazują, że Popek wciąż jest w czołówce najpopularniejszych polskich artystów. Oprócz wspomnianych niemal 150 krajów, w których grała jego muzyka, przekazał również, że miał 1,8 miliona słuchaczy łącznie (dane wyłącznie w serwisie Spotify). Łącznie piosenki kontrowersyjnego muzyka odtworzono 19,6 mln razy, a łączna godzin słuchania twórczości to niemal 960 tysięcy godzin! Teraz z pewnością hejterzy stracą swój oręż!

Sonda
Czy znasz piosenki Popka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze