To, co zrobił Popek, nie spodobało się kobietom. Wystarczyła jedna decyzja, by wywołać lawinę

2021-12-01 15:43
Popek
Autor: SE Popek

Popek to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w polskim sporcie. Od jakiegoś czasu idol młodzieży postawił wszystko na MMA i robi wszystko, by jak najlepiej przygotować się do kolejnych wyzwań w klatce. Kontrowersyjny raper czasami jednak zaskakuje sprawami pozasportowymi. Tak było i tym razem. Kolejna przemiana Popka nie spodobała się niektórym kobietom, które nie bały się głośno o tym powiedzieć.

To, że Popek uwielbia wywoływać kontrowersje, wiadomo nie od dziś. Jeszcze jakiś czas temu mogliśmy regularnie słyszeć o jego hulankach i szalonych imprezach. Ten etap odszedł już jednak w zapomnienie, ponieważ raper wziął się na poważnie za treningi przed kolejnymi walkami w formule MMA. To oczywiście nie znaczy, że Popek przestał być postacią wywołującą kontrowersje. Znalazł na to inny sposób. Od jakiegoś czasu dość często eksperymentuje ze swoim wyglądem. Szczególnie upodobał sobie eksperymenty na głowie. Popek postanowił zaszaleć po raz kolejny, co nie spodobało się niektórym z kobiet.

Nareszcie wyszło na jaw, jak szybko biega Mariusz Pudzianowski. Ujawniamy, ile zajmuje mu kilometr

Popek zmienił fryzurę. Lawina krytyki

Popek przez kilka tygodni chwalił się na Instagramie swoimi blond włosami. Ostatnio na portalu społecznościowym pojawiło się jednak jego zdjęcie w ciemnej fryzurze i zostało przyjęte całkiem ciepło. Mimo to, wydaje się, że Popek po raz kolejny postanowił przefarbować się na jasno. Tak wynika z materiału wideo, które opublikował w sieci. Wiele fanek poczuło się rozczarowanych jego decyzją. "Moim zdaniem najprzystojniejszy byłeś jak miałeś swoje ciemne i końcówki blond" - napisała z rozrzewnieniem jedna z obserwujących. "Ale ładnemu we wszystkim ładnie, pozdrawiam" - dodała na pocieszenie.

Zapocony i napakowany Marcin Najman chwali się metamorfozą! Pręży swoje ciało bez koszulki

Komentarze po nowej fryzurze Popka
Autor: Instagram Komentarze po nowej fryzurze Popka

Kobiety rozczarowane wyglądem Popka

Komentarzy, które udowadniają, że płeć piękna jest nieco rozczarowana kolejną przemianą muzyka i sportowca, jest więcej. Jedna z fanek przyznała się, że jest fryzjerką i nie do końca podoba jej się wykonanie stylizacji. "Blond, a nie rude lub żółte, a ty takie masz, zmień fryzjera. Mówi ci to fryzjer" - napisała wyraźnie rozczarowana obserwująca.

Komentarze po nowej fryzurze Popka
Autor: Instagram Komentarze po nowej fryzurze Popka
Sonda
Czy podoba Ci się nowa fryzura Popka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze