Tak teraz wygląda Popek bez koszulki. Jego ciało zmieniło się nie do poznania

2021-11-25 12:53
Popek
Autor: East News Popek

Popek po raz kolejny postanowił pokazać wideo z siłowni. Od jakiegoś czasu muzyk i sportowiec udowadnia, że zmienił się nie na żarty. Jeszcze jakiś czas temu mogliśmy regularnie widzieć, jak bawi się idol młodzieży. Dziś takich materiałów szukać na próżno. Zastąpiły je zdjęcia i klipy z ciężkich treningów. Na najnowszym filmie widać, jak zmienił się Popek po kompletnym przemianowaniu życiowych wartości.

Popek po raz kolejny wywołał ogromne zamieszanie na Instagramie. W zasadzie każdy post znanego muzyka i wojownika MMA spotyka się z wielkim odzewem wśród fanów obecnych w mediach społecznościowych. Od jakiegoś czasu obserwujący konto Popka na Instagramie mogą śledzić jego prawdziwą przemianę. Raper, będący idolem młodzieży, postanowił porzucić hulaszczy tryb życia. Po odniesionej kontuzji, która wyeliminowała go na kilka miesięcy z zajęć na siłowni, wydawało się, że zacznie ostro imprezować. Nic podobnego. Popek jest obecnie wzorem do naśladowania, a na najnowszym wideo widać, jak zmieniło się jego ciało.

Wydało się, jaki film uwielbia Mariusz Pudzianowski. Ostra jatka, krew cieknie jak woda z kranu

Popek pokazał klatę. Tak wygląda bez koszulki

Popek po raz kolejny zaprezentował materiał wideo z siłowni. Tym razem wykonywał bardzo ciężkie ćwiczenie, które wymagało od niego tężyzny i koncentracji. Jego ręce unosiły całe ciało, a trzeba pamiętać, że jest on potężnie zbudowany. Choć przeszedł przemianę, to nie waży raczej mniej. Po prostu tkanka tłuszczowa została przemieniona w mięśnie, co widać na zdjęciach i materiałach wideo. Trzeba przyznać, że tak zbudowany artysta może w MMA osiągnąć bardzo dużo.

Arkadiusz Tańcula pokazał, co działo się przed walką z Jackiem Murańskim na FAME MMA 12! Nic się nie ukryło

Popek wraca po kontuzji

Kibice wciąż czekają na kolejną walkę Popka w MMA. Kilka miesięcy temu idol młodzieży miał wystąpić na gali FAME MMA. Niestety, tuż przed starciem nabawił się kontuzji ręki, przez co musiał zrezygnować z udziału w gali. Popek, mimo skomplikowanego urazu, nie poddał się i jeszcze bardziej podkręcił sportową śrubę. Przeszedł rehabilitację, a od jakiegoś czasu dorzucił wyjątkowo ciężkie treningi, co może zwiastować jego rychły powrót do klatki.

Sonda
Czy lubisz Popka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze