Arkadiusz Tańcula pokazał, co działo się przed walką z Jackiem Murańskim na FAME MMA 12! Nic się nie ukryło

2021-11-24 22:17
Arkadiusz Tańcula
Autor: Instagram/ arkadiusz_tancula Arkadiusz Tańcula

Walka Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańskim zaliczała się do grona najbardziej wyczekiwanych starć ostatnich miesięcy w świecie freak fightu. Gwiazdor serialu "Lombard. Życie pod zastaw" i "Stary Muran" urządzili krwawą jatkę, a przed samą walką nie brakowało emocji związanych z konfliktem Tańculi i Murańskiego. Kilka dni po walce, "AroY" postanowił pokazać wszystko, co działo się przed starciem na FAME MMA 12.

Gale organizowane przez federację FAME MMA cieszą się coraz większą popularnością, co pokazała gala FAME 12, bijąc rekord pod względem sprzedaży PPV. Wszystko za sprawą karty walk, która przepełniona byłą pojedynkami elektryzującymi fanów na długo przez tym, jak zawodnicy pojawili się w klatce. Jednym z takich starć bez dwóch zdań była walka Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańskim, który zastąpił w ostatniej chwili swojego kontuzjowanego syna Mateusza. W klatce działy się prawdziwe cuda, przede wszystkim ze względu na konflikt na linii Tańcula - Murańscy oraz fakt, że zawodnicy spotkali się w nietypowej klatce, o wymiarach 3x3.  

Artur Szpilka zawalczy na gołe pięści?! Do sieci trafiło tajemnicze wideo

Podczas kolejnych konferencji prasowych, pomiędzy Arkadiuszem Tańculą oraz Mateuszem i Jackiem Murańskimi dochodziło do kolejnych spięć, które tylko podnosiły atmosferę przed walką na gali FAME 12. Kilka dni po wygranej walce, Arkadiusz Tańcula zdecydował się odsłonić kulisy całego starcia i pokazać, co działo się przed jego walką z Jackiem Murańskim. 

Naga Marta Linkiewicz porównana do greckiej bogini. Intymne zdjęcie trafiło do sieci, niewiele się ukryło

Zobaczcie, jakie ring girls pojawił się na gali FAME MMA, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Arkadiusz Tańcula pokazał kulisy walki z Jackiem Murańskim

Wielu zawodników federacji FAME MMA zabiera ze sobą na walki oraz wszystkie konferencje prasowe swoich operatorów, aby ci towarzyszyli im nieustannie i uwieczniali wszystko, co dzieje się podczas tych wydarzeń. Nie inaczej jest w przypadku Arkadiusza Tańculi, który postanowił podzielić się specjalnym vlogiem, na którym ujawnia kulisy walki z Jackiem Murańskim i pokazuje wszystko to, co działo się przed pojedynkiem na FAME MMA 12 oraz jakie emocje towarzyszyły mu na chwilę przed oraz tuż po nim. 

Wiemy, co z przyszłością Kamili Wybrańczyk w FAME MMA po ostatniej porażce. Ważne słowa narzeczonej Szpilki

Sonda
Czy podobało ci się FAME MMA 12?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze