Naga Marta Linkiewicz porównana do greckiej bogini. Intymne zdjęcie trafiło do sieci, niewiele się ukryło

2021-11-24 14:36

Marta Linkiewicz już nie raz wywoływała wiele emocji odważnymi zdjęciami i gdy wydaje się, że niczym już nie zaskoczy fanów, kolejne zdjęcie na Instagramie udowadnia, że ma ona jeszcze dużo do pokazania! Teraz „Linkimaster” pochwaliła się zdjęciem, gdzie intymne części ciała są ledwie zasłonięte i zyskała nawet miano… greckiej bogini!

Marta Linkiewicz na FAME MMA 10 została mistrzynią tej federacji w kategorii koguciej. Od tamtej pory fani „Linkimaster” muszą trochę poczekać na kolejne popisy swojej ulubienicy w klatce. Wiele wskazuje na to, że jej kolejną rywalką będzie Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska, jednak wciąż nie ma oficjalnego potwierdzenia tej walki. Tym samym czas Influenserki upływa na utrzymywaniu formy i innych aktywnościach, w tym tej w mediach społecznościowych. Z pewnością część fanów Marty Linkiewicz jest już przyzwyczajona do tego, że potrafi ona opublikować całkiem odważne zdjęcia, nie brakuje jej jednak fantazji w wymyślaniu kolejnych scenerii, w jakich prezentuje ona odsłonięte ciało. Tym razem znów „Linkimaster” odsłoniła wiele, a fani wpadli w zachwyt.

Marta Linkiewicz mocno podniecona! Wszystko po tych słowach kobiety, zrobiło się gorąco

Zobacz więcej odważnych fotek Marty Linkiewicz. Kliknij w galerię poniżej

Marta Linkiewicz znów szokuje, zasłania coraz mniej

Marta Linkiewicz jest jedną z najpopularniejszych influenserek w kraju, a rozgłos zdobyła dzięki aferom obyczajowym. W ostatnim czasie „Linkimaster” przeszła jednak sporą metamorfozę – stara się pokazać innym, że ciągłe imprezy i skandale nie są najlepszą drogą w życiu. Kobieta skupiła się na treningach i rozwija swoją karierę w FAME MMA, gdzie na jubileuszowej, dziesiątej gali tej federacji zdobyła pas mistrzyni w wadze koguciej, pokonując Kamilę Wybrańczyk, narzeczoną Artura Szpilki. Linkiewicz wciąż jednak lubi, aby było wokół niej głośno.

Marta Linkiewicz znowu szokuje. Gorące zdjęcie w samym gorsecie, kaloryfer tak nie rozgrzewa

Z tego względu wciąż chętnie udostępnia bardzo odważne zdjęcia w mediach społecznościowych. Tym razem zrzuciła z siebie wszelkie ciuchy, a do osłonięcia swoich piersi wykorzystała zasłonkę – która jednak swoją rolę spełnia tylko w ograniczony zakresie. Co więcej, eksponuje ona także jeden ze swoich tatuaży, który ma na pośladku. Brak kolorów na zdjęciu dodaje mu odpowiedniego klimatu. Fani są zachwyceni, czemu wyraz dali w komentarzach. Jeden z obserwujących zdecydował się nawet na porównanie Marty Linkiewicz do greckiej bogini! Zastanawiać może jedynie podpis pod Fotografią - Opinia jest jak du*a. Każdy ma swoją. Ja szanuje Twoją opinię, ty uszanuj to, że mam ją w du**e – napisała „Linkimaster”.

Sonda
Czy Linkimaster jest wysportowana?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze