Marta Linkiewicz

i

Autor: Instagram/ linkimaster Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz mocno podniecona! Wszystko po tych słowach kobiety, zrobiło się gorąco

2021-10-02 21:10

Fani FAME MMA doskonale znają kontrowersyjną Martę Linkiewicz. Kiedyś słynęła z imprezowego stylu życia, którym chętnie chwaliła się w mediach społecznościowych, jednak sporty walki odmieniły jej życie. "Linkimaster" zaczęła skupiać się głównie na treningach, a kariera zawodniczki MMA stała się jej obsesją. Zdobyła pas kobiet federacji FAME MMA, ale nie zaplanowano jej walki na jedenastą galę tej organizacji. Mimo to, Linkiewicz pojawiła się w oktagonie i po jej słowach ponownie zawrzało.

Jedyną walką kobiet podczas sobotniej gali FAME MMA 11, odbywającej się w Arenie Gliwice, było starcie Karoliny "Way of Blonde" Brzuszczyńskiej i Patrycji Wiei. Pierwsza z nich miała okazję walczyć w oktagonie podczas wcześniejszych imprez freak-fightowej federacji, dla drugiej był to debiut w formule MMA. Zdecydowaną faworytką była Brzuszczyńska, jednak pojedynek okazał się wyjątkowo zacięty. Obie zawodniczki prezentowały dynamiczne akcje, mimo że większość starcia rozgrywała się w parterze. Ostatecznie o wszystkim zadecydowali sędziowie, którzy jednogłośnie przyznali zwycięstwo "Way of Blonde". Takiego werdyktu przed walką spodziewała się większość ekspertów, a głośno mówiło się o szansie tej zawodniczki na mistrzowski pas dzierżony przez Martę Linkiewicz. Podczas wywiadów w oktagonie, poruszono ten temat, a głos zabrała sama zainteresowana.

Piękna gwiazda FAME MMA weźmie ślub! Jej partnerka to seksbomba, znamy szczegóły

W oktagonie wywiady przeprowadził Mateusz Kaniowski, który bezpośrednio spytał Brzuszczyńską o jej przyszłość. Ta bez ogródek odpowiedziała, że jej celem jest walka z "Linkimaster" o pas, który jest jej marzeniem. Wydawało się, że na tej deklaracji się skończy, ale wtedy w klatce pojawiła się sama Linkiewicz. Prowadzący natychmiast skorzystał z okazji i zapytał mistrzynię, czy przyjmuje ona wyzwanie pretendentki. Odpowiedź zawodniczki wywołała ogromne emocje wśród fanów FAME MMA.

- Oczywiście, że przyjmuję to wyzwanie. Karolina jest dla mnie w tej chwili największym wyzwaniem. Jestem mocno... podniecona tą walką - wyznała szczerze posiadaczka tytułu mistrzowskiego kobiet w FAME MMA. Fani tej organizacji już zacierają ręce na to starcie, jednak na szczegóły pozostaje wciąż czekać.

WKURZONY WARDĘGA: FAME MMA mnie OPLUŁO!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze