Piękna gwiazda FAME MMA weźmie ślub! Jej partnerka to seksbomba, znamy szczegóły

2021-09-30 15:54
Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska
Autor: Instagram / maschines Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska

FAME MMA przyciąga coraz większą publiczność, a swoje występy tam notują coraz większe gwiazdy. Jedną z nowych twarzy FAME MMA stała się Karolina Brzuszczyńska, znana również jako „Way of Blonde”. Piękna influenserka i instruktora taekwondo nie kryje swojego związku z równie urodziwą Agnieszką Skrzeczkowską, a teraz poznaliśmy datę ich ślubu!

FAME MMA rozwija się niezwykle szybko i występy w tej federacji mogą przynieść nie tylko wielkie pieniądze ale i popularność. Na dołączenie do FAME MMA zdecydowała się także influenserka, trenerka personalna i instruktorka taekwondo, Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska. W swoim debiucie na FAME MMA 9 pokonała ona Annę Andrzejewską i zdecydowała się kontynuować tę przygodę. Jej następną walką będzie starcie z Patrycją Wieją – panie spotkają się w oktagonie już 2 października na gali FAME MMA 11. Brzuszczyńska wywołuje wiele emocji m.in. dlatego, że nie ukrywa swojego związku z Agnieszką Skrzeczkowską, znaną z programu „Top Model”. Teraz okazało się, że najprawdopodobniej panie planują ślub, a jego data wypłynęła w rozmowie na Instagramie!

Nowy aniołek FAME MMA olśnił fanów. Seksowna ring girl jest ideałem. Zobacz zdjęcia

Zobacz zdjęcia pięknej Karoliny Brzuszczyńskiej i jej seksownej partnerki, Agnieszki Skrzeczkowskiej

Krótka wymiana wystarczyła, ślub już niedługo?

Rozmowa na temat ślubu gwiazdy FAME MMA z jej partnerką zaczęła się od… serialu! Brzuszczyńska udostępniła w swojej relacji zdjęcie, na którym widać było kadr z serialu – scena przedstawiała ślub homoseksualnej pary, a zawodniczka podpisała je „Też chcę już tak”. Okazuje się, że nie przeszło to bez echa, bo jej partnerka szybko skomentowała ten wpis. – To za rok. Nie, w przyszłym roku – odpowiedziała konkretnie Agnieszka Skrzeczkowska. Wygląda na to, że ślub znanej pary zbliża się wielkimi krokami!

Sonda
Czy Don Kasjo pokona Marcina Wrzoska na FAME MMA 12?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze