Marta Linkiewicz

i

Autor: Instagram / linkimaster Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz znowu szokuje. Gorące zdjęcie w samym gorsecie, kaloryfer tak nie rozgrzewa

2021-11-02 14:54

Marta Linkiewicz postanowiła zaskoczyć swoich fanów na mediach społecznościowych. Popularna zawodniczka Fame MMA i influencerka znana jest powszechnie z bezwstydnych zdjęć swojego ciała, którymi nie raz szokowała polską opinię publiczną. Tym razem Linkimaster przeszła samą siebie i pokazała się w wyjątkowo obcisłym gorsecie, który uwypuklił całe jej ciało. Będziecie zaskoczeni.

Marta Linkiewicz postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Popularna influencerka i gwiazda federacji freak-fight Fame MMA od dawna szokuje swoimi odważnymi zdjęciami na mediach społecznościowych, przekraczając granice obyczajowego tabu. Tym razem, gwiazda poszła o krok dalej i pokazała wyjątkowo gorące fotografie w obcisłym gorsecie, który odsłania piękno jej ciała. Będziecie w szoku tak odważnymi ujęciami.

Mateusz Borek brutalnie szczerze o sytuacji Legii Warszawa. Wskazał potężne błędy

Marta Linkiewicz szokuje zdjęciami ciała. To już nie pierwszy raz

Marta Linkiewicz jest postacią, o której głośno w mediach w dużej mierze przez skandale obyczajowe, jakie wywołuje. Gwiazda od samego początku wzbudzała kontrowersje wypowiedziami, zachowaniami, a także zdjęciami, które rozbudzały lawinę komentarzy na mediach społecznościowych. Tym razem, celebrytka, która cieszy się dużą popularnością w trakcie gal Fame MMA, postanowiła przekroczyć kolejną granicę i pokazała swoje wdzięki w wyjątkowo sugestywnej pozie. Trzeba przyznać, że samo zdjęcie potrafi rozpalić do czerwoności.

Paulo Sousa powiedział, czemu nie powołuje graczy z Ekstraklasy. Stanowcze słowa Portugalczyka

Aby zobaczyć wyjątkowo gorące zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej.

Linkiewicz prezentuje wdzięki. Nie można przejść obok takiego zdjęcia obojętnie

O ile Marta Linkiewicz do tej pory pokazywała swoje wdzięki w biustonoszach, bikini, czy strojach kąpielowych, o tyle zmysłowe zdjęcie w gorsecie potrafi rozpalić zmysły. Jak widać, Linkiewicz ma się czym pochwalić i zapewne jeszcze nie raz wzbudzi wielkie dyskusje odważnymi fotografiami, którymi tak chętnie chwali się na Instagramie.

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze