Marta Linkiewicz znowu szokuje. Gorące zdjęcie w samym gorsecie, kaloryfer tak nie rozgrzewa

2021-11-02 14:54
Marta Linkiewicz
Autor: Instagram / linkimaster Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz postanowiła zaskoczyć swoich fanów na mediach społecznościowych. Popularna zawodniczka Fame MMA i influencerka znana jest powszechnie z bezwstydnych zdjęć swojego ciała, którymi nie raz szokowała polską opinię publiczną. Tym razem Linkimaster przeszła samą siebie i pokazała się w wyjątkowo obcisłym gorsecie, który uwypuklił całe jej ciało. Będziecie zaskoczeni.

Marta Linkiewicz postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Popularna influencerka i gwiazda federacji freak-fight Fame MMA od dawna szokuje swoimi odważnymi zdjęciami na mediach społecznościowych, przekraczając granice obyczajowego tabu. Tym razem, gwiazda poszła o krok dalej i pokazała wyjątkowo gorące fotografie w obcisłym gorsecie, który odsłania piękno jej ciała. Będziecie w szoku tak odważnymi ujęciami.

Mateusz Borek brutalnie szczerze o sytuacji Legii Warszawa. Wskazał potężne błędy

Marta Linkiewicz szokuje zdjęciami ciała. To już nie pierwszy raz

Marta Linkiewicz jest postacią, o której głośno w mediach w dużej mierze przez skandale obyczajowe, jakie wywołuje. Gwiazda od samego początku wzbudzała kontrowersje wypowiedziami, zachowaniami, a także zdjęciami, które rozbudzały lawinę komentarzy na mediach społecznościowych. Tym razem, celebrytka, która cieszy się dużą popularnością w trakcie gal Fame MMA, postanowiła przekroczyć kolejną granicę i pokazała swoje wdzięki w wyjątkowo sugestywnej pozie. Trzeba przyznać, że samo zdjęcie potrafi rozpalić do czerwoności.

Paulo Sousa powiedział, czemu nie powołuje graczy z Ekstraklasy. Stanowcze słowa Portugalczyka

Aby zobaczyć wyjątkowo gorące zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej.

Linkiewicz prezentuje wdzięki. Nie można przejść obok takiego zdjęcia obojętnie

O ile Marta Linkiewicz do tej pory pokazywała swoje wdzięki w biustonoszach, bikini, czy strojach kąpielowych, o tyle zmysłowe zdjęcie w gorsecie potrafi rozpalić zmysły. Jak widać, Linkiewicz ma się czym pochwalić i zapewne jeszcze nie raz wzbudzi wielkie dyskusje odważnymi fotografiami, którymi tak chętnie chwali się na Instagramie.

Marta Linkiewicz
Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze