Artur Szpilka zawalczy na gołe pięści?! Do sieci trafiło tajemnicze wideo

2021-11-24 19:21
Artur Szpilka
Autor: GROMDA Artur Szpilka

Od ostatniej walki Artura Szpilki minęło już trochę czasu, a fani pięściarza wciąż nie wiedzą, jak "Szpila" będzie kontynuował swoją karierę, o ile w dalszym ciągu będzie chciał walczyć. Nieustannie pojawiają się informacje o zainteresowaniu Szpilką ze strony kolejnych federacji, a wiele mówi się również o walce na gołe pięści podczas gali GROMDA. Teraz do sieci trafiło tajemnicze wideo, które może zaciekawić fanów Szpilki.

Fani Artura Szpilki mieli okazję po raz ostatni oglądać w ringu swojego idola pod koniec maja tego roku, gdy "Szpila" mierzył się z Łukaszem Różańskim na gali Knockout Boxing Night 15, walcząc o pas mistrzowski WBC International w kategorii bridger. Niestety to starcie nie zakończyło się najlepiej dla Szpilki, który po porażce na jakiś czas postanowił zniknąć. Od tamtej pory wielu fanów boksu może zastanawiać się, co dalej z karierą Artura Szpilki oraz gdzie ten będzie walczyć, bowiem ofert nie brakuje i wiele federacji, również tych związanych z MMA, chciałoby zobaczyć go w swoich szeregach. 

Wiemy, co z przyszłością Kamili Wybrańczyk w FAME MMA po ostatniej porażce. Ważne słowa narzeczonej Szpilki

Jedną z organizacji, która przewija się dość często w plotkach dotyczących kolejną walką Szpilki jest GROMDA. Pięściarz pojawia się w studiu każdej gali walk na gołe pięści, gdzie często pytany jest o taki pojedynek. Tym razem do sieci trafiło tajemnicze wideo, które może namieszać w świecie sportów walki oraz zaskoczyć fanów Artura Szpilki, którzy wyczekują informacji o jego kolejnej walce. 

Przed walką o pas mistrza świata jeszcze eliminator?! Trudny rywal na drodze Różańskiego

Zobaczcie jak mieszka Artur Szpilka, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Artur Szpilka będzie się bił na gołe pięści?!

Na oficjalnym profilu federacji GROMDA w mediach społecznościowych pojawiło się wideo promujące galę GROMDA 7, która odbędzie się 10 grudnia. Na krótkim, mającym zaledwie kilkanaście sekund możemy zobaczyć właśnie Artura Szpilkę, który najpierw pozuje z jednym ze swoich psów - Pumbą, a później uderza pięścią w obiektyw kamery. Smaczku dodaje opis pod postem. - Nie zapominaj skąd pochodzisz. Co cię stworzyło. W życiu masz bowiem dwie drogi. Możesz być kimś. Albo nikim. Nie zapomnij o tym - czytamy na Instagramie federacji GROMDA. Artur Szpilka przed laty miał do czynienia z walkami ulicznymi, co jeszcze bardziej może podgrzać atmosferę. 

Mateusz Borek ostro po walce Don Kasjo na FAME MMA. Mówi wprost o kompromitacji sędziów

Sonda
Chciałbyś zobaczyć Artura Szpilkę w walce na gołe pięści?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze