Artur Szpilka zawalczy na gołe pięści?! Padła jasna deklaracja

2021-08-06 20:40
Artur Szpilka
Autor: SE Artur Szpilka

Po ostatniej porażce Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim w walce o pas mistrza WBC International kategorii bridger, wielu fanów pięściarza zastanawiało się, co dalej ze "Szpilą". Wielu internautów wróżyło mu współpracę z jedną z organizacji freak fightowych, jednak okazuje się, że Artur Szpilka może pojawić się w ringu federacji Gromda. Z ust "Szpili" padła jasna deklaracja.

Artur Szpilka po raz ostatni pojawił się w ringu pod koniec maja tego roku, gdy mierzył się z Łukaszem Różańskim na gali KBN 15 o pas mistrzowski WBC International w kategorii bridger. Po potwornym i szybkim nokaucie, "Szpila" wycofał się z mediów społecznościowych, a jego narzeczona wyznała szokującą prawdę o jego stanie zdrowia. Wielu internautów zakładało, że pięściarz wycofa się z zawodowego boksu i zdecyduje się pójść w ślady Tomasza Sarary, który postanowił spróbować swoich sił w MMA. Okazuje się jednak, że Artur Szpilka może trafić do zupełnie innej organizacji. Podczas studia gali Gromda Beach, Mateusz Borek zapytał "Szpilę" o ewentualną walkę z Krzysztofem „Żołnierzem” Rytą, który chciałby spróbować swoich sił z pięściarzem w walce na gołe pięści. 

Czytaj także: Wybrańczyk zdradziła tajemnicę swojego domu. Szpilka nie ma łatwo, padły wulgaryzmy

Szpilka chętny do walki na Gromdzie

Okazuje się, że "Szpila" nie ma problemu z taką walką, jednak postawił pewne warunki przed ewentualnym starciem. - Jak wyłożycie dobre siano i "Żołnierz" wygra, to czemu nie - wyznał Artur Szpilka w studiu Gromda Beach. - Ja jestem fanem, żeby oglądać, bo tak to szkoda zdrowia, ale jeśli wygra i dalej będzie taki chętny, to wszystko jest możliwe - dodał pięściarz. Takie zestawienie bez dwóch zdań przyciągnęłoby uwagę wielu fanów sportów walki i samego Szpilki, którzy z pewnością chcieliby zobaczyć "Szpilę" w takiej formule. 

NIE PRZEGAP: Półnagi Najman mówi o Kaczyńskim. Zestawia go z Pudzianem

Zobaczcie jaką metamorfozę przeszła narzeczona Szpilki

Największa gwiazda "Gry o tron" chce walki z Pudzianowskim! l Andrzej Kostyra
Sonda
Czy Artur Szpilka powinien zakończyć karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze