Marcin Najman

i

Autor: Instagram/marcin.najman Marcin Najman

Półnagi Najman mówi o Kaczyńskim. Zestawia go z Pudzianem

2021-08-05 10:24

Marcin Najman doskonale odnajduje się w świecie mediów społecznościowych. Co najważniejsze, wydaje się, że ma niesamowitą odporność na ataki hejterów, których w sieci nie brakuje. Ostatnio zdecydował się na obszerny wpis dotyczący wyglądu i kilku kilogramów więcej. Dość niespodziewanie zestawił również Jarosława Kaczyńskiego i Mariusza Pudzianowskiego.

Marcin Najman wciąż jest aktywny na arenie sportowej. Co prawda jakiś czas temu ogłosił zakończenie kariery w sportach walki, ale wiele wskazuje na to, że ostatniego słowa jeszcze nie powiedział. W najbliższym czasie ma stoczyć dwa pojedynki z właścicielem federacji FEN MMA, Pawłem Jóźwiakiem. I nie ma wątpliwości, że znów przyciągnie sporą rzeszę kibiców.

Przeczytaj: Marcin Najman potwierdził swój powrót! Będzie walczył z szefem polskiej federacji MMA. Na jednym starciu się nie skończy

Najman ostro o hejterach. Mocny wpis

Tych sporo ma również w mediach społecznościowych, gdzie jest bardzo aktywny. Najman nie boi się podejmować tam kontrowersyjnych tematów i znany jest z zajmowania dość jednoznacznego stanowiska w tematach światopoglądowych. Ostatnio postanowił wziąć w obronę osoby, które nie boją się pokazywać ciała, mimo kilku "nadmiarowych" kilogramów.

Przeczytaj: Nareszcie wiadomo, ile lat ma przepiękna żona Marcina Najmana. Julitę Najman i męża dzieli wielka różnica wieku!

- W ostatnich dniach Patrycja Kazadi oraz Dominika Gwit, ale również ja, zamieściliśmy zdjęcia wakacyjne, dziewczyny w kostiumach, ja przed basenem w kąpielówkach i co się okazało? Fala komentarzy o grubasach. U mnie na przykład jakiś „atleta” dodał wpis „zalany jak Wrocław w 97” mnie to autentycznie śmieszy, gdyż mam świadomość, że w 98% piszą to ludzie z mięśniem piwnym kilka razy większym ode mnie - zaczął obszerny wpis Najman.

MMA-VIP: wywiad z Marcinem Najman

Nietypowe porównanie Najmana. Zestawił Kaczyńskiego i Pudziana

- Każdy mądry wie, że piękno jest w oku patrzącego, a gusta są bardzo zróżnicowane. Pamiętajcie, że sexapil to 90% charakter i charyzma. Na przykład gdybyście w Rosji zapytali obywatelki Federacji, kto jest według nich najprzystojniejszym mężczyzną na świecie, przekonalibyśmy się, że ponad połowa odpowie Władimir Putin. Obiektywnie niski z nienachalną urodą - kontynuuje Najman.

Zawodnik pokusił się również o nietypowe porównanie. - Tak jak przywódcami nie zostają najsilniejsi fizycznie tylko najtwardsi psychicznie. Dowód? Polską rządzi Jarosław Kaczyński, a nie Pudzian. Także dziewczyny głowa do góry i w stroje kąpielowe! - zakończył swój wpis Najman.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze