FAME MMA 12

i

Autor: Instagram/FAME MMA FAME MMA 12

FAME MMA pobiło kolejny rekord! Ogromny sukces, ujawniamy szczegóły

2021-11-23 16:46

W sobotę 20 listopada miliony Polaków pasjonowały się kolejną galą pod szyldem FAME MMA. Freak fightowa federacja z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większy rozgłos, a jej dwunasta impreza okazała się olbrzymim sukcesem. O FAME MMA 12 mówili wszyscy, a wygrane „Don Kasjo” z byłym mistrzem KSW i po chwili z włodarzem organizacji, „Boxdelem”, rozgrzały publiczność. Ogromne emocje wywołał również extra fight w rzymskiej klatce, a całe show zgromadziło potężną widownię. O wszystkim opowiedział nam jeden z właścicieli federacji, Krzysztof Rozpara.

Już na kilka dni przed galą było wiadomo, że zainteresowanie jest gigantyczne. Materiały w internecie dotyczące FAME MMA 12 zdobywały setki tysięcy, a nawet miliony wyświetleń. Walka „Don Kasjo” z Marcinem Wrzoskiem interesowała zarówno sympatyków freak fightów, jak i środowisko sportowe. Prawdziwy szał wywołała spontaniczna decyzja na dwa dni przed galą, by po main evencie Kasjusz Życiński stoczył kolejne starcie. Jego rywalem został Michał „Boxdel” Baron, który jest jednym z włodarzy federacji. Przez wiele miesięcy panowała opinia, że jest on jednym z największych zwolenników posiadacza pasa „króla”. Tymczasem na ostatniej gali zmierzył się z nim w boksie, choć po wszystkim zawodnicy się pogodzili. Duże zainteresowanie wywołał także extra fight, który zamknął całe show. Arkadiusz Tańcula starł się z Jackiem Murańskim w rzymskiej klatce, a emocje panujące w Ergo Arenie czuć było podczas transmisji. Ostatecznie walka zakończyła się dyskwalifikacją „Murana”, ale kibice ujrzeli krwawą bitkę, na którą czekali. Widać to po wynikach sprzedaży pay-per-view.

Mateusz Borek odpowiada Don Kasjo! Zawalczy w FAME MMA? | KOLOSEUM

FAME MMA nie tylko wyraziści zawodnicy, ale też piękne ring girls. W galerii poniżej możecie je poznać:

Nowy rekord sprzedaży

Gale FAME MMA od dłuższego czasu cieszą się dużym zainteresowaniem. Dotychczasowy rekord sprzedaży PPV wynosił 510 tysięcy za FAME MMA 10, którego walką wieczoru był pojedynek… „Don Kasjo” z Normanem Parke’em. Były gwiazdor programu „Ex na plaży” ewidentnie przyciąga olbrzymią publiczność, choć następna gala także osiągnęła znakomity wynik. FAME MMA 11 wykupiło 470 tysięcy użytkowników, co było trzecim wynikiem w historii. Wszystkie te rezultaty przebiła ostatnia freak fightowa impreza!

Marcin Najman znalazł sposób na Jacka Murańskiego! Szumne zapowiedzi i atomowe uderzenia, mamy wideo

Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli federacji, wyznał „Super Expressowi”, że sobotnia gala okazała się rekordowym wydarzeniem. Nie podał jeszcze dokładnej liczby, ale wiadomo, że była to najliczniej wykupiony event w historii FAME MMA. Poza głównymi walkami, widzów skusił m.in. debiut w oktagonie Krzysztofa Radzikowskiego, starcie „Polaka” z „Wiewiórem” o pas w kategorii półśredniej, czy też kolejny pojedynek narzeczonej Artura Szpilki, „Kamiszki”. Dobrze ułożona karta, prawdziwe konflikty i ogromne zamieszanie, które wywoływały, przyniosły fantastyczny wynik sprzedaży.

Sonda
Czy podobało ci się FAME MMA 12?
Don Kasjo zniknie z FAME MMA?!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze