Marcin Najman znalazł sposób na Jacka Murańskiego! Szumne zapowiedzi i atomowe uderzenia, mamy wideo

2021-11-23 7:50

Podczas ostatniej gali FAME MMA 12, kibice freak fightowej organizacji mieli okazję przekonać się wreszcie, co w oktagonie jest w stanie zaprezentować Jacek Murański, który zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Wiele osób sądzi po tym starciu, że tata Mateusza może pochwalić się wielką odpornością i twardą głową, jednak inaczej uważa Marcin Najman, który pokazał, co zrobiłby z Murańskim w oktagonie.

Podczas ostatniej gali FAME MMA 12, która odbyła się w ubiegłą sobotę 20. listopada, fani freak fightowej organizacji mieli zobaczyć rewanż pomiędzy Arkadiuszem Tańculą i Mateuszem Murańskim, jednak "Muran" wypadł z walki na kilka dni przed galą, z powodu kontuzji. W jego miejsce szybko wskoczył więc jego ojciec, Jacek Murański, który ma na pieńku z Tańculą, a swój konflikt mieli wyjaśnić w rzymskiej klatce. Za liczne przewinienia, jak ugryzienie oraz wielokrotne trzymanie się siatki, Jacek Murański został zdyskwalifikowany, jednak wiele osób uważa, że "Stary Muran" udowodnił w oktagonie, że jest niezwykle wytrzymały i ma twardą głowę, przez co jest w stanie przyjąć dziesiątki ciosów i wciąż stać na nogach.   

Mateusz Borek odpowiada Don Kasjo! Zawalczy w FAME MMA?

Tak było podczas jego starcia z Arkadiuszem Tańculą, gdzie pomimo zakrwawionej całej twarzy i licznych ciosów przyjętych na głowę, Jacek Murański ani myślał paść na deski. Innego zdania jest jednak Marcin Najman, który uważa, że byłby w stanie znokautować "Starego Murana" każdym ze swoich uderzeń, które zademonstrował w specjalnym filmie na Instagramie. 

Wyleciał z KSW, ale zaraz może wrócić do klatki! Marcin Wrzosek ma już ofertę po porażce na FAME MMA 12

Sprawdźcie, co o Marcinie Najmanie sądzi Mariusz Pudzianowski, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej

Marcin Najman pokazał swoje atomowe uderzenia - broń na Jacka Murańskiego

Przy okazji, "El Testosteron" zdradził, co zrobiłby z Jackiem Murańskim, gdyby spotkał go kiedyś w oktagonie. - Moi drodzy, wielu z Was próbuje mnie przekonać, że Murański jego bardzo odporny na ciosy. Moja opinia jest taka, że po walce z Arkiem Tańculą, to bydle wyglądało jak ofiara ciężkiego rozboju, którego napadło kilku zbirów, a prawda jest taka, że zlał go jeden Arek Tańcula. Mówicie, że ustał? No nie do końca, bo jakby nie ugryzł, to by nie ustał - dlatego ugryzł. Jeżeli mnie napotka w oktagonie, ta walka nie potrwa dłużej, niż 60 sekund! Znokautuję go każdym jednym ciosem, którym go trafię - wyznał Marcin Najmana na swoim Instagramie, demonstrując śmiercionośne ciosy na korku treningowym podczas jednego ze swoich ostatnich treningów. 

Mariusz Pudzianowski znalazł niecodzienny sposób na odpoczynek! Mistrzowska porada, podzielił się nią z kibicami

Sonda
Czy dojdzie do walki Jacek Murański vs Marcin Najman?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze