Jacek Murański

i

Autor: Ola Ciska / Elite Fighters Jacek Murański

Jacek Murański zdyskwalifikowany na FAME MMA 12! Morze krwi i fajerwerki w rzymskiej klatce

2021-11-21 1:37

Pojedynek Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańskim na FAME MMA 12 byłą jedną z tych walk, której najmocniej wyczekiwali fani. Tata Mateusza Murańskiego, który zastąpił swojego kontuzjowanego syna na kilka dni przed galą, postawił specjalne warunku, a pojedynek odbył się w klatce 3x3, na dystansie pięciu rund po dwie minuty każda, podczas którego zawodnicy mogli używać łokci.

Kiedy gruchnęła wieść, że Jacek Murański zastąpi swojego syna w starciu z Arkadiuszem Tańculą na gali FAME MMA 12, kibice freak fightowej federacji mogli dosłownie zbierać szczęki z podłogi. Starcie AroYa z Mateuszem Murańskim na FAME MMA 10 oraz cała otoczka wokół tego pojedynku sprawiła, że walka Tańcula – Murański była jedną z najbardziej wyczekiwanych walk w historii federacji i ewentualny rewanż cieszył się wcale nie mniejszym zainteresowaniem. Kiedy jasne stało się, że gwiazdor serialu „Lombard. Życie pod zastaw” zmierzy się z Jackiem Murańskim, fani mieli jeszcze więcej powodów do zadowolenia. Tata Mateusza Murańskiego postawił jednak specjalne warunki, wedle których zawodnicy w starciu Tańcula – Murański walczyli się w klatce 3x3, na dystansie pięciu rund po dwie minuty, mogąc w tym czasie używać łokci. 

Boxdel rozmontowany przez Don Kasjo na FAME MMA 12! Wyczerpany Życiński zabawił się z Baronem

Don Kasjo zniknie z FAME MMA?!

Arkadiusz Tańcula wygrywa z Jackiem Murańskim na FAME MMA 12. Fajerwerki w rzymskiej klatce

Klatka rzymska, w której doszło do walki Tańcula – Murański sprawiła, że widzowie od samego początku nie mieli czasu mrugać, aby nie przegapić ważnych momentów. Arek Tańcula rzucił się na Murańskiego, ale ten ani myślał kapitulować na początku walki, chociaż zachwiał się na nogach już kilka sekund po początku stracia. 

Don Kasjo pokonał Marcina Wrzoska na FAME MMA 12! Gwiazda KSW przegrała na oczach Macieja Kawulskiego

Już po pierwszej rundzie cała twarz Jacka Murańskiego była zakrwawiona i porozbijana. Tata Mateusza otrzymał przy okazji dwa minusowe punkty za trzymanie się siatki oraz... ugryzienie Arkadiusza Tańculi w parterze. Pomimo kolejnych upomnień sędziego, Jacek Murański kolejne razy trzymał się siatki i został zdyskwalifikowany przez Piotra Jarosza, który był nieustępliwy w tej kwestii, z czym nie mógł pogodzić się Jacek Murański. 

Krzysztof Radzikowski kontuzjowany po FAME MMA! Mocno oberwał po twarzy, jest złamanie

Sonda
Obejrzysz FAME MMA 13?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze